www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Internets ir pēdējais sūds, nesaprotu par ko jāmaksā, ja internets var teik, ka vispār nav. Lai internets kaut cik ietu, ir jāizslēdz pilnīgi visas interneta izmantojošas ierīces mājā. Pēc pulkten 22.00-01.00 internets vispār neiet, nevaru pabeigt darbus. 5g internets kautkādā veidā iet sliktāk nekā 4g internets. Esu mēģinājis restartēt internetu vairākas reizes bet tas nelīdz. Dzīvoju apdzīvotā vietā, tāpēc zona nav problēma. Nesaprotu kā tet var uzdrošināties reklāmās teikt, ka tet ir pats labākais internets, kamēr tā reklāma kārās. Nesaprotu par ko maksā, pēdējais sūds.

07.08.2023

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.10.2023

Sveiki! Ja problēmas novērojat tieši vakaros un tieši izmantojot wifi, var gadīties, ka pie vainas ir wifi rūteris, kurā iestatīts tāds pats wifi kanāls kā kādam no kaimiņu rūteriem un vakaros, kad kaimiņi aktīvāk lieto internetu, abi rūteri sāk konfliktēt, nomācot viens otra signālu. Par to varat pārliecināties, pieslēdzot datoru testam ar vadu pa tiešo pie mūsu interneta modema - ja pieejams pilns interneta ātrums un internets nezūd, vaina būs wifi rūterī. Risinājums - nomainīt wifi kanālu rūtera iestatījumos un apsvērt ārēja 5Ghz wifi rūtera iegādi, kuram šādas konfliktsituācijas ar kaimiņu wifi tīkliem ir mazāk iespējamas.

T

"Pēc pulkten 22.00-01.00 internets vispār neiet, nevaru pabeigt darbus." - - - Kas? Normāli cilvēki šajā laikā guļ! Nu, izņemot abu dzimumu prostitūtas...