www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

AtrisinātaTet - Krāpšana

Pirms kāda laika Tet bija "forša" akcija, ka es varēju kaut kādas tur dienas izmēģināt šo tet+ tv aplikāciju. Nu labi, reģistrējos ar epastu, iekačāju tv šo apu. Aps slikti strādāja, krešoja un bija super nestabils. Nu labi, nesanāca: d pēc tam man uz epastu nāca vairāki paziņojumi, ka man ir jāparaksta līgums par šo pakalpojumu. To es, protams, neizdarīju jo šo aplikāciju vairs nelietoju. Pēc tam uz epastu tika sūtīts paziņojums par nesamaksātu rēķinu šim tet pakalpojumam, kuru nelietoju, un kuram ir pašparakstīts līgums... Jā viņi paši parakstīja līguma pielikumu ar mani: d rakstīju suportam ziņas par šo visu, bet tur, protams, pēc ābecītes visiem vienādi raksta. Aizrakstīju ptac par šo visu. Ā un pats labākais... Viņu pašu sistēmā nav neviens rēķins, spiežot uz mani līgumi nekas neatveras.

31.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 01.06.2022

Sveiki, pēdējā laikā nav bijušas akcijas, ka Tet+, pieslēdzot ar pēcapmaksu, var izmantot uz izmēģinājuma periodu. Konkrēti jūs pērn 1. jūlijā bijāt pieteicis īpašo piedāvājumu, kurā Tet+ pirmajā mēnesī ir ar 50% atlaidi - bezmaksas perioda nebija.

Kā jau jums norādīts atbildē no kolēģiem, lai klientiem nebūtu jāgaida uz pakalpojumu aktivizēšanu, Tet+ var sākt lietot vēl pirms līguma parakstīšanas, savukārt, ja pakalpojums ir pieteikts, no tā nepieciešams arī atteikties. Atvainojamies, ka visa informācija jums nebija pilnīgi skaidri saprotama, strādāsim, lai turpmāk viss būtu vēl nepārprotamāk.

Ja rodas vēl kādi jautājumi, droši rakstiet mums Mans Tet Saziņas portālā vai privātajās vēstulēs sociālajā tīklā Twitter vai Facebook, palīdzēsim.

Papildināts kfeldmanis 01.06.2022

Sveiki!

Priecājamies par izdarīto izvēli būt kopā ar Tet!

Pamatojoties uz Jūsu pieteikumu, pakalpojums: Tet+ Mazais abonements tiks aktivizēts 01.07.2021. līdz plkst. 16:20

..

Par abonēšanas maksu:
Īpašā pakalpojuma abonēšanas maksa 4.99 EUR/mēn ir spēkā uz 30 dienām. Sākot ar 31.dienu, automātiski stājas spēkā standarta abonēšanas maksa.
Pakalpojuma standarta abonēšanas maksa ir – 9.99 EUR (Ar PVN) mēnesī.

...

Par līgumu/līguma pielikumu:
Pēc pakalpojuma ierīkošanas tiks izveidots Jumta līgums un līguma pielikums pašapkalpošanās portālā www.mans.tet.lv , sadaļā Pakalpojumi - Mani līgumi. Lai elektroniski apstiprinātu Jumta līgumu un/vai līguma pielikumu, nepieciešams pieslēgties pašapkalpošanās portālam Mans Tet ar internetbanku. Pēc iepazīšanās ar dokumentu, aicinām to elektroniski arī apstiprināt. Papildu informāciju var apskatīt šeit.

...

Es jums, varu aizskaitīt 4.99, tikai lai jūs liktu mani mierā. Lūdzu! Un es atkārtošos, šo jumta līgumu un tā pielikumu es neesmu parakstījis.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kfeldmanis 01.06.2022

TET sazinājās, un kreisos rēķinus anulēs. Paldies :) Lai viss izdodas!

K

Komentāri (4)

MacBeton 31.05.2022

Ja tu nekādus līgumus neesi parakstijis tad ignorē.
PTAC ir bezjēdzīgs liekēžu kantoris. Netērē laiku.

K kfeldmanis 31.05.2022

Nu man bija līgums par internetu, kurš sen jau tika izbeigts, bet TET ļoti vēlas lai es maksāju arī par līguma pielikumu, kuru es neesmu parakstījis. Nu jau jau PTAC ir bezjēdzīgs, tad jau neviens nav aizsargāts?

MacBeton 31.05.2022

A kā tu atteicies no tā pakalpojuma? Biji uz kādu Latttelekom veikalu / klientus apkalpošanas centru?

K kfeldmanis 31.05.2022

Es to pakalpojumu izmēģināju, bija akcija, ka kaut kādas dienas bija bezmaksas un tad tipa jāmaksā... Nu es izmēģināju, un tad sāka sūtīt sistēma notifikācijas uz epastu, ka līgums jāparaksta. Es to neizdariju, un rest is history.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes