www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Tet, sliktāka firma kāda dajebkad var būt, naudas salūdzēji, tātad, sakšu ar to kad televīzijā un internets ir viss slīktākajā stadijā kādā vispār var būt. Televīzijā bieži logo, un internets knapi velk televīziju, kur vel ja pieslēdzas pie rūtera ar telefonu Tsd vispār uzkaras visa sistēma. Brt cipars kādu jāmaksā nemainās cik zvana vienmēr atrunas kad nav viņu vaina.
Otrs
naudas izkrāpšana ir 2 dzīvokļi no viena izvācāmies un ievācāmies otrā (lielākā) līdz ar to 1. Dzīvokļi zvanījām un atteicam elektrību kā tādu, ja reiz tur neviens nedzīvo tad lai slēdz nost. Viss labi līdz mēneša beigām, kad atnāca rēķins par elektrību kad par 1. Dzīvokļi jāmaksā 130eiro.
Bet visu mēnesi tur elektrība nav tērēta bijusi. Zvanīju un runāju uz ko saņēmu atbildi, kad es uz savu galvu sava privātajā dzīvoklī nedrīkstu ategt elektrību kaut nedzīvoju tur. Esot aprēķinājuši vidējo mēnesī. Kādu vidējo, 130 e mēnesi. Galīgi saspiedušies tur viņi. Un protams kamēr nesamaksās tikmēr nekādus pakalpojumus nesniegs. Ar nepacietību gaidu terminu kad beigsies līgums ar viņiem lai varu droši pasūtīt viņus na.. J ar visiem viņu piedāvājumiem. Zagļi un izspiedēji nekas vairāk.

04.03.2022

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 08.03.2022

Sveiki, paldies par ziņu. Gaidīsim sociālajā tīklā Twitter vai Facebook privātajā vēstulē sīkāku informāciju par problēmām un televīziju, kā arī jūsu klienta numuru, risināsim.

Savukārt, runājot par elektrību, tās pieslēgumus joprojām nodrošina Sadales tīkls. Šajā gadījumā jums jāvēršas pie Sadales tīkla un jāsaskaņo pārmaiņas - tā vienkārši bez elektrības piegādātāja adrese nevar palikt.

I ilrgjefiho 07.03.2022

Palasiet par viņiem 600+ sūdzības.Tur viss kā uz delnas

SIA Tet Pārstāvja atbilde 09.03.2022

Sveiki, kompānijai ar lielāko klientu skaitu jārēķinās arī ar lielāko sūdzību skaitu :) Tomēr mūsu mērķis ir tās maksimāli novērst, tāpēc ikvienu, kurš novēro jebkādas problēmas, aicinām mums rakstīt privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook, risināsim, palīdzēsim.