www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Ja nolemsiet izmantot Tet pakalpojumus, esiet gatavi, ka viņi pieslēgs jums vēl papildus pakalpojumu, kaut jus to nemaz negribēsiet. Mēs tādā veidā pieslēdzam sev 5g, un viņi klāt pielika tv. Sanāk 20€ vietā ir jāmaksā 35. Tikai atzvānot viņi piekrita to noņemt nost. Šausmas.
Un izradījās, ja tu kko iegādājies līzinga turpat, tu nevari atteikties no pakalpojuma. Citādi maksā pilnu summu par preci un aizvēr līgumu.

24.02.2022

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 24.02.2022

Sveiki, prieks dzirdēt, ka situācija atrisinājusies. Žēl, ka, iespējams, nav bijusi pilnvērtīga informēšana no mūsu puses.

Un, jā, kā noteikts līgumā - bezprocentu nomaksa ir pieejama tikai mūsu klientiem.

Good Intentions 25.02.2022

Par līzingu runājot tā jau vienmēr ir bijis, ka pārtraucot ir jāmaksā pilnu summu vai vismaz vairums gadijumos.