www.sudzibas.lv Tet Krapšana

Tet - Krapšana

Saskāros ar tet pakalpojumu maldināšanu. Saņēmu zvanu uz jauno televīzijas paketi kuru bez maksas varu notestēt 14 dienu laika! Tēt +mazais kuru Cena ir 9.99euro. Telefona sarunas laikā bija izrunāts ja patiks jāparaksta līgums mans tet.lv. Iztestējot pakalpojumu izdomājam nepieslēgties, līgumu neparakstījām! Pirmo mēnesi septembri 2021. Gada neieraudzījām ka suma palika lielāka tieši uz šo pieslēguma cenu. Saņemot rēķinu oktobrī sumā atkal bija pieslēgts tarifs ko es neizmantoju un nepieteicu! Sazvanot tet operatoru atbilde sekoja ka bija jāzvana operatoram lai pieteiktu atteikumu! Ka var atsūtīt rēķinu par neparakstītu līgumu! Atteicos no pakalpojuma! Nākamajā mēnesī atkal pārsteigums iekļauts atkal rēķina šīs pati paķete!
Zvanot atkal operators Saka ka never atslēgt uzreiz pēc pieteikuma! Tad atteicos vispār no tet pakalpojumiem par ko operators paziņo ka mēs laužam līgumu no vienas puses un mums jāsamaksā vēl par vienu mēnesi! Pieteikums uz atteikšanu bija 8.01.2022. Samaksāju rēķinu 12 euro uz ko operators Saka ka jāmaksā vēl par 8 dienām. ! Kur ir tas gals! Balstoties uz tet pievienoto līgumu 9.5. 9.5. Abonentam ir tiesības atteikties no piedāvājuma bez līgumsoda piemērošanas pirms piedāvājuma izmantošanas minimālā termiņa beigām, par to paziņojot tet vismaz 5 (piecas) darbdienas iepriekš, ja tet sniedz līguma pielikuma noteikumiem neatbilstošu piedāvājumu.
Jo tet sūtīja rēķinus neparakstītam līgumam pat mani neinformējot! Es Gaju viņiem pretī, samaksāju par pilnu janvāra mēnesi 12eur. Kāpēc man vēl jāmaksā par 8 dienām, ja es tā jau samaksāju par pakalpojumu kaut jau mēnesi pieteicu atteikumu jūsu kompānijai!

05.02.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 07.02.2022

Sveiki, paldies par ziņu - pakalpojumus pārtraucam 30 dienas pēc tam, kad saņemts iesniegums. Ja jums ir vēl kāda neskaidrība, droši rakstiet mums privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook, palīdzēsim.

R

Komentāri (1)

I ilrgjefiho 06.02.2022

Viņiem tāda politika, lohus cirpt pēc pilnas programmas

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes