www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Es biju iekavējis pakalpojuma apmaksu, tomēr šobrīd grūti laiki, bet viss taču ir saprotams, tikai ne Tet. Rakstīju viņiem, kad samaksāšu, apsolītajā dienā arī samaksāju, pat nosūtīju čeku viņiem e-pastā un viņi man klusēja neviena vārda neteica par to, ka noņēmuši mani no klientiem, tikai to, ka maksājot caur pastu viņi naudu nesaņemšot tajā pašā manis apsolītajā dienā. Dienā, kad jau biju viņiem pārskaitījis naudu, tā bija piektdiena (saņēma noteikti sestdien, bet mans Tet lietotnē atzīmēja, kā saņemtu maksājumu tikai pirmdienas rītā, bet ar atzīmi samaksāts 29.10) man tika atslēgts Tet+ pakalpojums, lai gan mans Tet lietotnē vēl tika atzīmēts, ka maksājums ir saņemts. Bija palikusi tieši 1 diena līdz jaunākā rēķina apmaksas dienai, viņi saņēma manu parādu, pēc tam man palika maksāt tikai svaigāko rēķinu un viņiem bija jāatjauno man pakalpojums pēc iekavējušā rēķina saņemšanas, bet viņi pat vairs neatbild man e-pastā, pazuda ar galiem, sāp, tas, ka tā jau grūti ar naudu un tu aizsūti viņiem un ar to nekas līdzēts nebija. Viņi varēja man uzrakstīt un pateikt, ka neesmu vairs viņu klients, nebūtu naudu izmetis, kā labāk gribēdams aizsūtot, bet viņi viltnieki tieši tajā dienā, kad aizsūtīju maksājumu, paņem un atslēdz Tet+, vēl pēc uzrakstīšanas visu nedēļu skatījos Tet+ un nopratu, ka ir izlasījuši manu e-pastu un ņēma vērā manu nevienaldzību un pieminēto apmaksas datumu gaidīs. Viņi tur vispār nav vienota komanda, rakstīju arī viņiem uz profilu twitter par situāciju, tur man atbildēja, ka pēc maksājuma saņemšanas 8h laikā automātiski atjaunojas pakalpojums, bet tas cilvēks man meloja, pagāja vairāk par 8h un nekā tur nebija, noņēma mani no klientiem tā, ka acis noplikšķināt nepaspēju. Viņi ir viltvārži, ar viņiem ir jābūt uzmanīgam. Un jūtu līdzi tiem, kuri ir šobrīd Tet kompānijas klienti.

03.11.2021

G Gulbenietis 03.11.2021

Tak, ja ir problēmas ar pārskaitījumiem caur pastu, maksā caur internetbanku! Twiterī ieet vari, tātad internets ir. Ja kavē maksājumu, tad, protams, visa Latvija un Pavļuts ir vainīgi :D.

R Raitis Gobiņš 03.11.2021

Tu nespēj aizdomāties par to, ka varbūt tādas internetbankas man nav.

M Mego izmeklētājs 03.11.2021

Ja grib var atrisināt internetbankas neesamību ,ir cilvēkam arī draugi

Good Intentions 03.11.2021

Kāpēc nav interneta bankas? Manai omītei pat ir vai arī ir no kā slēpties?

G Gulbenietis 03.11.2021

Vecais, izņēmi vārdus no mutes. Kredītu ņēmēji, alimentu nemaksātāji, uzņēmēji žuļiķi, kam konti tiek bloķēti, jo nodokļus un par preci piegādādājiem nemaksā u.c Kaut kur pa vidu ir Raitis Kašers :D

P Palīgs neskaidrajiem 03.11.2021

Nu un kur te ir krāpšana? Vecīt tu ar saviem 10 eiro neesi nekāds vip klients. Neviens tur tetā nesēž un negaida kamēr tu izpildīsies. Viņiem tādi kā tu ir tūkstošiem. Ja 10 eiro mēnesī ir problēma tad jāskatās bezmaksas kanāli.

Good Intentions 04.11.2021

Stabili alimentu nemaksātājs vai arī kredīta ņēmējs parējie būtu pārāk kruta priekš šādas saites.

G Gulbenietis 04.11.2021

Ir veči, kas precās ar katru satikto sievieti, kuru vismaz 2 ned draudzējas un pēc tam tik pat ātri izšķiras. Katrai džusei no šī ir divi sīkie. Un, tas nav joks. Pilna Gulbene ir tādu gulbēnu :D. Plusā vēl, tāpēc, ka nav potes, no kačigara amata izmeta :D.