www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Tet - Krāpšana

Šeit jau nu jāSaka, ka notiek klaja krāpšana.

Rudenī zvanīju un izteicu vēlmi atteikties no pakalpojumiem. Darbinieks, teica, ka līgums beigsies pēc 3 mēnešiem. Ja atslēgšos, būs līgumsods. Ok sarunājām, ka tv noslēgs un atstās internetu, tos atlikušos 3 mēnešus. Pēc 3 mēnešiem zvanu lai noslēgtu pakalpojumu, un man par lielu brīnumu man ir pieslēgts jauns līgums uz 24 mēnešiem! Es galvā uzreiz sāku domāt " kas ko, es tādu vēlmi nekad nebiju izteicis, kur nu vēl apstiprinājis jaunu līgumu" atbilde bija - ja samaksājāt rēķinu, tad esiet piekritis jaunajam līgumam.

Jautājums neatkarīgam juristam, vai tad tā drīkst piesiet līgumus?
Un kur ir atrunāta šāda politika?

Tātad šeit var aplūkot manu lūgumu un atbildi, pirms šīs sarakstes tet darbinieks telefoniski man apsolīja, ka turpmākos mēnešus internets man izmaksās 12 euro, bet nekāda infomācija par līgumu uz 24 mēnešiem ne pa telefonu, ne sarakstē nav. Vēl jo vairāk, ne es to līgumu esmu redzējis, ne apstirpinājis

jautājums: 22.10.2020 12: 41: 21
tēma: atteikums no pakalpojumiem
sveiki es vēlos atteikties no televīzijas pakalpojuma, bet saglabāt esošo interneta pakalpojumu par 12 eiro, kā solījāt iepriekš. Paldies:)
atbilde: 27.10.2020 09: 09: 11
sveiki!

Pieteikums par pakalpojumu izmaiņām ir reģistrēts un sākot ar 01.11.2020.
Pakalpojumam starta internets abonēšanas maksa būs 12 eur mēnesī.

Pieslēgtā pakalpojuma iekārtas dekoderi, pulti un barošanas bloku aicinām nosūtīt, izmantojot tuvāko omniva pakomātu.
Tuvāko pakomātu adresi var atrast šeit: https://www.omniva.lv/privats/adreses
iekārtu nosūtīšana ar omniva pakomātu ir vienkārša!
Svarīgi:
• pakomāta durvju kodu nosūtīsim 6 dienu laikā pēc pakalpojuma noņemšanas datuma īsziņas un e-pasta veidā;
• iekārtas aicinām nodot līdz termiņam, kas būs norādīts saņemtajā ziņā.

Iemīļotās funkcijas tagad pieejamas arī mans tet lietotnē.
Apskati un apmaksā rēķinus, nodod elektrības skaitītāju rādījumus, kā arī saņem aktuālo informāciju un piedāvājumus.

Tavs Tet

uzskatu, ka līgumsods ir piemērots negodīgā ceļā. Sobrīd jau iesaistīta creditreform.
Nākamais ceļš - tiesa.

28.04.2021

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 07.05.2021

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Lūgums norādīt savu klienta numuru vai nu šeit, sūdzības tekstā vai arī atsūtīt to privātā ziņā www.twitter.com/mans_tet , www.facebook.com/tet.lv vai epastā uz [email protected] - centīsimies palīdzēt visas problēmas atrisināt!