www.sudzibas.lv Tet Krāpnieku kantoris!

Tet - Krāpnieku kantoris!

Absolūtais krāpnieku kantoris! Pieslēgt pakalpojumu ir iespējams salīdzinoši vienkārši, bet atteikties no tā ir vesela zinātne! Pirmkārt - to nav iespējams izdarīt online režīmā, vienmēr jāraksta vēstule, kuru tet tikai izskata 3 darba dienas, kad jau pavelk pakalpojuma abonēšanas laiku garāku. Tālāk tikai seko īstā jautrība - abonējot, piemēram shortcut tv - pakalpojuma minimālais abonēšanas termiņš ir 1 mēnesis! Bet... Reāli tas nemaz nav iespējams, jo ja atsaki pakalpojumu pirmā pakalpojuma abonēšanas mēneša ietvaros (abonēts 14. Aprīlī, atteikums aizsūtīts 6. Maijā) var nemaz necerēt, ka pakalpojums tiks atslēgts jau 14. Maijā. Būs jāsamaksā vēl arī par divām nedēļām pa virsu! Tas pats arī ar helio - kamēr nesāc draudēt, ka atteiksies no pakalpojuma vispār - nekādu normālu Cenas piedāvājumu nesaņemsi!

10.05.2020

P

T Tet nabadziba 23.04.2020
TET SUDU INTERNETS

Lens internets, gluko, saka ka ir labs un atrs! Drizak jav lens un su***s! VISS KO ES GRIBU IR LAI TAS STULBAIS NOLADETAIS TET BANKROTE JO TAS IR VIENS LIELS S*** PODA

S Sudzibas.lv Admin 13.05.2020

M macbeton 13.05.2020

Elementāri:
A. Uzraksti viņiem, ka atsakies no pakalpojuma, iekš mans.lattelecom.lv
B. Piezvani uz 177, paprasi lai savieno ar norēķinu daļu, pasaki ka atsakies un noliec klausuli ja sāk kauko vervelēt.
C. Atslēdz kabeli un izvelc ārā kāpņu telpā.
D. Sūti **** visas ***** un ignorē rēķinus.
Easy as pie.