www.sudzibas.lv Tet Klientu maldināšana

Tet - Klientu maldināšana

Visiem iesaku izvairīties no Tet pakalpojumiem! Darbinieki melo viens pēc otra! Man beidzās 2 gadu līgums, laicīgi sazinājos ar viņiem, lai varētu dabūt atlaidi nākamajam periodam! Pirmā man zvanīja darbiniece Sarmītē, telefona sarunā pateica, ka nākamajā periodā pakalpojums būs tikai pa 0.50 dārgāks! Iepriekš maksāju 20eur (internets+tv+filmas un seriāli) , tagad būšot 20.50. Atsūtīja līgumu, ja ir 20.50, bet filmas un seriāli tikai uz mēnesi pa velti, pārejā periodā 8eur mēnesī jāmaksā! Tas bija rakstīts ar maziem burtiem līguma, labi ka palasīju! Lasiet līgumus pirms parakstāt, it sevišķi tet! Kad ieraudzīju ka tomēr man nebūs tāds pats piedāvājums uz visu periodu, rakstīju atteikumu no pakalpojumiem! Tad zvanīja darbiniece aļona, atvainoja ka tā utt un viņa var man šo pakalpojumu pa 23eur piedāvāt, ja piekrītot tad jāzvana un jāsaka ka vēlos atlaidi! Izdomāju, labi 3eur dārgāk, nav īpaši traki un vēlējos pieteikt šo atlaidi! Zvanu un man atbild ka fiziski nav iespējams nokārtot šo atlaidi un sāka vāzties ar citu piedāvājumu, tet + pa 24.99, baigi labais esot, pati izmantojot 🤣 tikai jāpērk papildus vel visādas iekārtas! Pateicu paldies un atteicos no Tet pakalpojumiem! Esiet modri un prasiet katru sīkumu un lasiet uzmanīgi līgumus! Tet darbinieki ļoti melo un mēģina apvārdot! Izvēlējos citu operatoru un esmu apmierināts un neviens nemelo, viss ir labi saprotams!

06.08.2021

G Gii 26.08.2021

Kuru operatoru izvēlējāties, ja nav noslēpums? Tieši arī gribēju tet komplektu pieslēgt..