www.sudzibas.lv Tet Klientu krāpšana

Tet - Klientu krāpšana

Esmu TET kliente jau vairāk kā 15 gadus ar 2 pieslēgumiem. Vienam citu iespēju nav, otrs bija izvēlēts. Saprto, ka klients ir bezspēcīgs un tiesību klientam nav nekādu. Martā tika noslēgts līgums par fiksētu cenu uz 24 mēnešiem. Maija sākumā saņēmu informāciju, ka pakalpojums tiek mainīts - būs ļoti ātrs internets, tikai cena būs uz augšu par 4.50 EUR. Kā izrādījās, tad mainās ne tikai cena, bet arī tas, ko pa šo cenu es dabūšu - kanālu liela daļa tiek noņemta nost. Respektīvi dārgāks un sliktāks pakalpojums . Mēneša laikā ar TET šo atrisināt nespējām. Saprotu, ka fiske'tais līgums ierobežo tikai klientu, kas bez soda naudas prom no TET neitiek, savukārt TET var mainīt pakalpojumus kad vien grib, ja brīdina klientu 30 dienas iepriekš. Protams ir iespēja 30 dienu laikā atteikties no pakalpojuma bez soda, bet tas arī viss. Diemžēl atteikšanās nav opcija, jo nav citu iespēju. Plus vēl, ieejot mājas lapā, redzams, ka jebkurš šo pakalpojumu var dabūt pa 2 EUR lētāk, nekā man tika piedāvāts, kā esošam klientam. Šobrīd tiek sagrupēti tie paši kanāli, citās 4ās grupās ar jaunu nosaukumu - pasniegts kā jaunums un palielināta cena. Nekorekta izturēšanās pret saviem ilggadējiem klientiem.

04.06.2024

I