www.sudzibas.lv Tet Izspiešana, draudi, zema līmeņa serviss

Tet - Izspiešana, draudi, zema līmeņa serviss

Situācija ir tāda, ka manā dzīvoklī dzīvojošs cilvēks noslēdzis līgumu ar tet par tv pakalpojumiem. Aprīļa sākumā viņš pārcēlās uz dzīvi ārpus Latvijas, tad arī secināju, ka tet par to nav informētai, tādēļ to izdarīju es. Kaut pakalpojumi netika lietoti no aprīļa sākuma, mēneša beigās saņēmu rēķinu, ko arī labprātīgi un naivi apmaksāju, kaut arī tas nebija adresēts man, kā arī tet kompānijai ar mani nav noslēgti nekādi līgumi. Lūdzu iespēju atgriezt ierīci (rūteri) , kuru arī fiziski jau aprīļa sākumā biju atvienojusi. Saņēmu atbildi, ka rūteri varēšu nosūtīt atpakaļ tikai pēc līguma termiņa beigām un ka man vēl būšot jāapmaksā tv pakalpojums līdz maija vidum. Atsacījos to darīt, jo man nav itin nekādu saistību ar tet kompāniju, vēlējos vienkārši nosegt “gaisā karājošos” rēķinu, ko atstājis svešs cilvēks, dzīvodams manā dzīvoklī. Rezultātā sestdienas rītā saņēmu zvanu no tet, kura laikā man tika izteikti draudi par to, ka mans īpašums tikšot iereģistrēts kaut kādās datubāzēs, informācija nodota trešajām personām, kā arī operatore kaut ko “nomurgoja” sakot, ka “jums bija arī kaut kāda mazmeitiņa” (man nav mazmeitiņas) , liekot noprast, ka man jāsāk baidīties par to, ka sāks piedzīt kapeikas no maniem radiniekiem. Tet esot tiesības pieprasīt no manis samaksu par svešu rēķinu un neizmantotiem pakalpojumiem, kā arī viņiem esot tiesības manu īpašumu, dzīvokli, kurā īrnieks bija pieslēdzis pakalpojumu, nodot reģistrēšanai kaut kādās uzskaites sistēmās.
Vēl man tika dots ārkārtīgi profesionāls ieteikums, proti: “jūs varat sazināties ar to cilvēku un viņš jums pēc tam naudu atdos. ” jautājums Tet komandas tl un vadībai – vai šāda pieeja ir normāla un akceptējama jūsu kompānijā? Otrs jautājums – kādas jums ir tiesības vērsties pret mani, maniem radiem un manu īpašumu, ja nekad neesmu bijusi jūsu kompānijas kliente? Vai, ja esmu samaksājusi rēķinu, kas neattiecas uz mani, automātiski kļūstu par jūs parādnieci un noziedznieci? Ja tā, tad apsveru domu apstrīdēt šo maksājumu, jo rēķins ir adresēts svešam cilvēkam un man tas nemaz nebija jāapmaksā.

Ņemot vērā šo pieredzi, atliek secināt, ka tet laikam ir tik ļoti izmisusi kompānija, ka dažu kapeiku dēļ gatava nolaisties līdz zemākajam līmenim, pieprasot no nesaistītas personas naudu un draudot ar neadekvātām, nelikumīgām sankcijām. Biju par tet labākās domās, bet diemžēl šī pieredze pielikusi punktu jebkādam Nākotnes sadarbības iespējām ne tikai ar mani personīgi, bet arī ar manu ģimeni un paziņām, jo operatore ļoti konkrēti parādīja, ka ir gatava pat meklēt manu neesošo mazmeitiņu, lai piedzītu naudu par dažām sveša un neizmantota pakalpojuma dienām.

07.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 07.05.2022

Sveiki, paldies par ziņu. Ja līgums ir noslēgts uz jūsu vārda, tad līgumsaistību apmaksu ir jārūpējas jums, ja uz citas personas vārda, tad šai citai personai. Līguma laušanas noteikumi ir aprakstīti līgumā un nav iespējams vienkārši izdomāt, ka tagad vairs pakalpojumus nelietošu un arī neko vairs nemaksāšu - no pakalpojumiem korekti jāatsakās, jāapmaksā visi rēķini un beigās jānodod iekārtas. Ja kāds no šiem soļiem netiek izdarīts, mēs speram tiesiskos soļus, lai tas tomēr tiktu paveikts. Tomēr kolēģi noteikti nedrīkst jums draudēt, tikai izskaidrot situāciju un palīdzēt, ja jums rodas kādas problēmas vai neskaidrības.

Gaidīsim klienta numuru privātajā vēstulē sociālajā tīklā Twitter vai Facebook un gan pārbaudīsim situāciju līgumu, gan noteikti arī to, kā operatore ar jums komunicējusi zvana laikā.

Papildināts AlMu89 07.05.2022

Labdien vēlreiz!
Vai rakstītajā nav vairākkārt minēts, ka man NAV ar TET nekādu saistību? Neesmu neko ar jums parakstījusi vai noslēgusi, tikai apmaksājusi SVEŠU rēķinu, kura dēļ tagad jūs no manis gribat izspiest vēl kaut kādas papildus maksas. Jūsu arogantā atbilde parāda ne tikai to, ka neesat iedziļinājušies un ņēmuši vērā manis rakstīto, bet arī to, ka jums vispār nerūp sava uzņēmuma reputācija.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 07.05.2022

Kā teicām, gaidīsim no jums privāti rēķinā norādīto klienta numuru, risināsim situāciju.

Papildināts AlMu89 07.05.2022

Nu, Mans TET lapā neviens tik aktīvi nedarbojas, kā šeit, tad lūdzu: 13649905

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes