www.sudzibas.lv Tet Internets + bezmaksas televīzija

Tet - Internets + bezmaksas televīzija

Piesakot internetu tika piedāvāta "brīnišķīga iespēja" "izmēģināt televīziju 1. Mēn bez maksas", tad nu televīzijas komplekts stāv neatpakots un atsakot televīzijas pakalpojumus, kurus nevēloties būtu jāatsaka tekošā mēneša laikā, līgumu, kas stājies spēkā automātiski pēc 1. Mēneša pārtraucot līgumsods ir 99.60 eiro, par pakalpojumu, kas nebija nepieciešams vai vispār ticis izmantots!

Fiktīvais biznesiņš, visticamāk interneta sniedzējs tiks mainīts un bezmaksas mārketinga reklāma, visiem kas piedāvā interneta pakalpojumus norādīt līguma pārtraukšanas maksu, klienti aizmuks paši no Tet ja vēl to nav izdarījuši!

29.09.2020

K Klientamnavtaisnība 29.09.2020

Priekš kam ņemt, ja stāv neizpakots? Pie tam jālasa līgums, tur noteikti līgumsods ir minēts.