www.sudzibas.lv Tet Bojājums

Tet - Bojājums

Vēlos pastāstīt par TET attieksmi. Ilgus gadus bijām viņu klienti Ventspili. Tad Balticom ienāca mūsu pilsētā un, protams, ka mēs pārgājām pie viņiem. Viss apmierina gan cena, gan kvalitāte. Saprotu, ka TET laikam škrobe, jo zaudē klientus. Saņēmām informāciju no TET, ka jaunā pakalpojuma sniedzēja pakalpojumi ir nelegāli un tos drīz likvidēs. Padomāju, ka tikai iebiedēšana. Bet nē... Zvana mamma un saka, ka pakalpojumi ir pārtrauki. Un viss tikai tāpēc, ka Balticoms palaida savu internetu pa manu optisko vadu dzīvoklī, kuru kādreiz bija ievilcis vēl Lattelecoms. Pirmo reizi dzirdu kaut ko tādu, ka kādam provaiderim piederētu kaut kāds vads manā dzīvoklī, izņemot viņu sū*da kasti ar sū*da televizīju un routeri, kuru reizi nedēļā vajadzēs ieslēgt/izslēgt. Zinu, ka Balticoms zvanīja manai mātei un paskaidroja kas un kā noticis, bet TET... neiesaku šito kantori. Attieksme pret klientu 0. Tikai savas intereses ir pirmajā vietā. Savāciet savu optisko vadu un aizrijaties!

03.03.2023

Oļegs Zatlers 03.03.2023

Reti sastopams stulbenis. Pričom tur Tet? Kāpēc viņiem būtu jāļauj pelnīt kaut kādam Baltihujam pa viņu ievilktu kabeli? Kāpēc Baltihujs neievilka savulaik savu? Taupīja līdzekļus un nodarbojās ar nepavisam legālām darbībām? Un tā vietā laik klabinātu sūdzību, varēji savam kantorim prasīt lai ievelk jaunu, un problēma būtu atrisināta.

L Liene889 03.03.2023

Da nu tas jau sen zināms, ka TET ir neuzticams un krāpniecisks kantoris!

A Armis88 04.03.2023

Vai tad pats ievilki to optisko auklu dzīvoklī? Gan jau to darīja tet montieris izmantojot tet materiālus...

Good Intentions 04.03.2023

Lattelecom ir tas pats Tet.

Good Intentions 04.03.2023

Jūs pārtraucāt būt klients. Uzmetāt viņus un viņi uzmeta jūs. Stāsta beigas.