N nonsensus 26.04.2010

You get what you pay for. Par tādu cenu tur neko dižu nesagaidīsi, pašu minimumu. Darboties jau darbojas. Bet šmuce sanāk tad, kad cilvēki, salasoties šos "ieteikumus", visu savu naudu ieliek dekoderī, a antenas vietā paliek karājoties kaut kāds pašlocīts drāšu žogs.. Un tad brīnās, "kāpēc es neko neredzu?!" Nav viss melns vai balts, tāpat arī tv uztveršanā svarīgs ir viss, gan dekoders, gan antena, tās vads un novietojums.

M mellene 27.04.2010

Jebkurā gadījumā varat griezties jebkurā Lattelekom klientu apkalpošanas nodala, un izskatīs tavu problemu, ARi man ir Tv star dekoderis, un nav nekādu problēmu, Vajag iegadaties normalu antenu vai nevajag dzīvot mežā.nevis nomelnot uznemumu.

J Jurčiks34 17.08.2010

Ko nozīmē-nevajag dzīvot mežā? Varbūt man mainīt dzīvesvietu lai skatītos TV?

W wilnis44 25.10.2010

www.dekoders.lv

S santa 25.10.2010

konkurenti ir vājie tāpēc raksta visu šo! tas viss ir aplams!
nav ko uzķerties uz visām šīm muļķībām.
piem.par hansa banku arī raksta daudz ko sliktu, ka slikta banka ūtt, bet hansa banka ir manuprāt viss labākā banka./1.laba apkalpošana.2.nekad nav bijušas nekādas problēmas.
-bet nū sakārā runājot par lattelecom dekoderiem, pašai tāds ir. kam nav un kam vajag, iesaku iegādāties, cenas ziņā tas viss atmaksāsies!

L Lattelekom 24.02.2011

Vēlos piedāvāt lielisku pakalpojumu komplektu - platjoslas internets un mājas telefons ar bezmaksas sarunām.
Tas saucas Mājas komplekts.

Spied zemāk pievienoto saiti, lai izlasītu vairāk par dažādajām Mājas komplekta variācijām pēc cenas un interneta ātruma un izvēlies sev piemērotāko:

MAJAS KOMPLEKTS:

Ar cieņu,