www.sudzibas.lv Tet Virzemes atjaunošanas kods

Lattelecom - Virzemes atjaunošanas kods

Vakar internetā Lattelecom.lv mājaslapā pasūtiju virzemes TV atjaunošanas kodu, un kā jūs domājat, man vinš atnāca- protams nē [slēpt]@ Zvanu šiem, šie saka, ka neko nevar tagat darīt, jāraksta man e-pasts lattelecom :D un kā jūs domājat, man šodien televīzija ir - protams nē , jo man uz e-pastu neviens neatbildēja, šodien zvanu, un šie saka, nu tā gadās :D un beidzot sanēmu atbildi, 24 h laikā vini man atsutīs atjaunošanas kodu :D cik mobili :D
UK dzīvojot, par šādām neērtībām, nākamais mēnesis būtu pa brīvu, a šie pasaka, TĀ GADĀS un vēl tik lēni viss notiek [slēpt]@
Apsveru domau aiziet no šīs atsaucīgās kompānijas !

D

Z zanduks007 10.10.2013

ES vispār no viņiem gribu atteikties, bet redz jāmaksā kosmisks līgumsods ... [slēpt]@

profils 10.10.2013

TV skatās tikai truli dārzeņi, kuri labprātīgi ļauj sevi NOZOMBĒT.

Nandia 10.10.2013

Nu vai tad tik traki bija vienu dienu bez tv??? :))))
UK bija labāk?? Nu ko tad atpakaļ pie mums te čuhņā atgriezties??
Vēl neviens bez TV neredzēšanas nav miris. Ir tikai ieguvis, jo redz un padara daudz vairāk apkārt nekā sēžot uz dīvāna pie TV:).
Par vienu dienu uzreiz mēnesi par brīvu?? Nu nu.. nav biku pa traku?! Nezkāpēc visi tā visu grib pa velti :))) debesmanna ne?

Nandia 10.10.2013

Zanduk : a pirms parakstīt līgumu, to vajag arī izlasīt un ja arī viss notika pa telefonu, tad tev arī tika teikts, ka līgums tiek slēgts uz noteiktu laiku un saprotams, ka laužot to ātrāk tu arī maksāsi visus štrāfus par katru palikušo mēnesi.
--- tagad jau nu lieki bļaut. Vajadzēja iepazīties ar līgumu.

D dididi 10.10.2013

PROFILS:... truli dārzeņi sēž tikkai pie PC un meklē, kur citi ir kaut ko sūdzējušies, lai varētu viniem uzbraukt!
NADIA :... tieši tass pats attiecas arī uz tevi, tik gudru komentāru arī nebiju lasijusi, ko ta tu te sēdi un meklējies, pie datora sēdēt viss všokolade, a ja cilvēks grib paskatīties vakaros TV ... tas ir nosodāmi :D

LĪMENIS

S sicis 11.10.2013

Didii - uzraksti viņiem @lattelecom tviterī vai draugos, tas būs daudz sakarīgāk, un, iespējams, arī kaut ko panāksi, nevis šeit klusiņām cepties.

J Janka 14.10.2013

Es jau kā gadu atteicos no lattelecom virszemes TV. Kā pa ceļu garām aizbrauz fūre - tā uz ekrāna kvadrāti un spļaudīšanās skaņas. Drošivien tāpēc kad raidītājs atrodas aiz ceļa pa kuru fūres nes'as ik pēc minūtes. Pārgāju uz Baltcom un nekādu problēmu nav bijis.

P Pūpols 14.10.2013

Man ļooti patīk Lattelecom piedāvātais pakalpojums ar tv raidījumu ierakstīšanas iespēju, super, tikai diemžēl dažreiz (nu jau regulāri) šis pakalpojums brīvdienās nestrādā.

Nandia 14.10.2013

Didii - izlasi manu komentu vēlreiz. Kur tu saskati ko sliktu?!? :) nē, nu ja galva durvīs iespiest un sāp, tad jau liksies, kas slikts...
Reāli vienas dienas problēma ar tv neko daudz cilvēkam dzīvē nemaina un jebkura sēdēšana - pie tv vai pc ir slikta. Nu un ko?! Man nav taisnība?!? Tev prosta gribas kādam uzbraukt?!! Man pie vienas vietas, ko man saki. Tu labāk uzlabo savu līmeni pati, tev ir problēmas ar pareizrakstību, uztveri, izprašanu un nespēj uztvert kādu kritiku reālā tavā problēmā.
Nestreso. Taisnība acīs duras?!?! :)))) Neuztraucies, pāries, jeb neraksti nekur neko publiski, ah, savādāk atkal kāds tev norādīs uz tavu kļūdu.. tu tak to nepārdzīvosi... :p

S sicis 14.10.2013

Janka - pacel antenu augstāk, tad nekādas fūres netraucēs uztvert. Ā, un, protams, antenai vajadzētu būt atbilstošai, nevis "kaut kādai". Gan pēc frekvencēm (jāprot uztvert 21.-69.decimetru kanāls/UHF 470-862MHz), gan pēc attāluma līdz tornim.
Un Pūpolam ieteiktu norestartēt tv dekoderu, uz mirkli atvienojot no strāvas. Ja nelīdz, jāzvana 177, gan tur palīdzēs.

D dididi 15.10.2013

NADINA- paldies, ka man acis atvēri :D
Vairāk tādu Ņadzku, kā tevi ... un pasaule gaišāka kļūs :D

Nandia 17.10.2013

Tieši tā - pasaule labāka kļūs ! :)
P.S Jau otro reizi nespēj izlasīt parastu vārdu - Nandia :))))))