www.sudzibas.lv Tet Virszemes TV

Lattelecom - Virszemes TV

Iegādājos Lattelekom dekoderi ar viedkarti maksas kanāliem, tur rakstīts ka ir RTR planeta bet īstenībā nav, jo pa dienu rāda bet vakarā ap vieniem naktī izslēdz . Tā ir tīra krāpšanās, iekasē naudu par neesošu pakalpojumu . Labi ka ir satelītšķīvis .

E

S sasodits 08.03.2010

Ap vienoem jau visi gul.

R Rihards 09.03.2010

Einārs
vai ap 1 pa nakti neesi magenaajis guleet??? tu pamegini. buus OK

K krots 09.03.2010

LTV1 un LTV7 arī ap 24.00-01.00 izslēgts. Lattelecom noteikti čakarē!

G Guntars 09.03.2010

Lattelecom ar tiem kanāliem vispār dara, ko grib. Joprojām gaidu tos jaunos kanālus, kurus viņi man personīgi solīja. Pagaidām nav ko skatīties, kaut man ir paka par 6, 90LS!!! Daļa nebaudāmu krievu kanālu, no sporta tik eurosport un viss, par khl kanālu jāmaksā.

N nonsensus 11.03.2010

un sagaidīsi, kad atslēgs analogās frekvences. "Pagaidām nav ko skatīties" ir dzelžains arguments, protams, un norāda uz to, ka vai nu esi izsmalcinātas gaumes īpašnieks, vai arī vnk nespēj uzmanību noturēt ilgāk par 5min, kā rezultātā viss tev apkārt šķiet garlaicīgs...

C cicis 27.04.2010

nevajag to virzemes tv skatities ja jau nosledz kanalu vienos nakti tiesam vini ir baigie krapnieki neko tadu negaidiju

! !!! 05.05.2010

:D