www.sudzibas.lv Tet Viltus informācija

Lattelecom - Viltus informācija

Рекламируют безпроцентный кредит на 36 месяцев на любую вешь, но не дописано нигде,что стоит лимит на сумму,остольное доплатить наличными! При разговоре уверили что могут предложить тогда Incredit ,тоже на 36 месяцев и безпроцентов, 100% сказали что так и будет, 10 раз в сомнениях уточнила!
Прошло 4 дня, ни ответа,ни привета, звоню сама, говорят-нет ,Incredit не дает безпроцентного кредита!
Попросила настойчиво уточнить, перезвонили, сказали ,что всетаки дают но на 12 месяцев только!
На вопрос почему два оператора до этого уверяли в обратном-ответить не могут!
Вобщем то спасибо за потраченое время, и подарок к новому году!

T Tong Po 21.12.2016

Kur tieši viņi mānās?
Cik es redzēju Lattelecom veikalā, tad preces viņi piedāvā uz nomaksu uz 3, 6, 12, 24 vai 36 mēnešiem, pie kam, tas ir pieejams tikai klientiem, kas izmanto citus Lattelecom pakalpojumus:
Pakalpojums ir pieejams gan fiziskām, gan juridiskām personām, kuras lieto kādu no sekojošiem Lattelecom pakalpojumiem – Interaktīvā TV, Virszemes TV, mājas internets, WiFi abonements

A [email protected] 21.12.2016

Viss taču uzrakstīts)
Esmu klients lattelecom, gribēju paņemt preci uz nomaksu, taču nekur nav brīdināts, ka katram klientam ir savs limits, tad 2 operatores teica, ka varu atliekamo summu apmaksāt uzreiz un pārējo uz nomaksu, man tas nederēja, jo summa diezgan liela :) Tāpēc piedāvāja noformēt līzingu caur Incredit, uz tiem pašiem nosacījumiem, bez procentiem, uz 36 mēnešiem, un bez iemaksas. Tad pazuda uz 4 dienām kamēr pati pārzvanīju, un jau teica,ka tomēr nē, nav tādas iespējas, kad pāris reizes palūdzu ,lai vēlreiz vissu uzzin, tad pārzvanīja un teica, ka tomēr iespēja ir bet uz 12 mēnešiem!

Ar tādām cenām vēl piedāvāt līzingu?!? Tas jau ir vājprāts! Viņu preču uzcenojums it tāds, ka mati ceļas stāvus un ja vēl jāmaksā līzinga procenti, tad jau trakam jābūt, lai iepirktos pie viņiem.

A [email protected] 21.12.2016

Nu tak par to arī runa,es piekritu it kā,ka "bezprocentu" nu tad sanāk ,ka tas pats, itkā ņemtu citā vietā ,bet nomaksājot ar procentiem pat :D
Bet nu vienalga sanāca tā, ka tikai varēja man piedāvāt beigu beigās ar procentu nomaksu līzingu..nu tad nav jau jēgas..paņemšu citā vietā un lētāk par 200 eur noteikti :)

D Dontkillmyvibe 21.12.2016

Ieejot mans.lattelecom IR RAKSTĪTS Tev pieejamais limits, ja vēlies pirkt preci ar dalīto maksājumu. Nevajag melot.

B b234 27.12.2016

Par Limitu ir brīdināts. Lattelekom te uz svētkiem kaut kādus epastus bieži sūta. Iegāju paskatīties un uzreiz viņi piemin limitu. Iegāju mans lattelecom - tur stāv kaut kāds 1000 eiro limits par kuru "drīkst" ņemt viņu preci kredītā.

Un, cik saprotu, visi ir bez procentiem, bet kā jau te minēja - bez procentiem tas nebūt nenozīmē lēti - tā cena tai precei ir pacelta vismaz par 25% no tās, ko vari dabūt LV internetā, tā kā pārmaksā ļoti ļoti smuki (piem. TV). Šo saprotot man jebkāda vēlme viņu preces iepirkt pārgāja. Neesmu tik bagāts, lai uzvestos kā tik liels nabags.