www.sudzibas.lv Tet Vads kas savieno modemu / Dārga cena

Lattelecom - Vads kas savieno modemu / Dārga cena

Vēlos saņemt atbildi-kāpēc jāmaksā 30.00€ par Lattelecom vada pagarinājumu līdz otram istabas stūrim. Tā nav mana vaina kad meistars tik īsu vadu atstāja. ...varēja jau 1.5 m.atstāt rezerves.Tad ko man darīt -atteikties no Lattelecom un pēc laiciņa pieslēgties atpakaļ un tad maksāt 5.00€.
Kā būtu pareizāk? ?

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 30.01.2017

Sveicināti! Meistars, ierīkojot pakalpojumu, novieto interneta modemu klienta izvēlētā vietā dzīvoklī, kur tas nebūs jāaiztiek un jāpārvieto. Ir iespējams vienoties ar meistaru, lai atstāj garāku vadu, ja zināms, ka modemu pēc laika plānots pārvietot. Vēlāk šāda vada nomaiņa ir maksas pakalpojums, jo vads tiek mainīts pilnībā (no kāpņu telpas), jo nav iespējams vadam pievienot pagarinājumu. Tāpēc šis ir maksas pakalpojums.

I

Latviešu tautas 30.01.2017

---
Tāpēc ka viņi un viņu bērni arī grib ēst! Vai ir problēma kompjuteru veikalā (piem. 636) nopirkt pagarinātāju?

A kāpēc jāpasūt Lattelecom pakalpojumus? MPE montieris man atstājā 20 m rezervē!

Ventilators 30.01.2017

Atkarīgs no meistara. Manējais vadu atstāja garāku, jo tā prasīju. Ar domu, ja tiks veikta pārkārtošana telpās. Viņš vēl jo vairāk mani saprata, kad teicu "Sieviete nav vēl izdomājusi, kur grib skapi likt"

P Pretenzija Pretenzija 30.01.2017

Tā nevajadzētu būt, ja pirmo reizi velk Jūsu adresē. Vai Lattelekom jautājāt, zvanījāt?

H Homeers 30.01.2017

Vajag pieteikt sistēmas bojājumu( piem. kaut kas gļuko, lai meistars atbrauc un paskatās), un tad palūdz garāku vadu. Tas tev maksās pilnīgi neko! Es tā esmu darījis!

J Jānis 30.01.2017

Interesanti, kas tad tas tāds pa vadu, kuru nav iespējams pagarināt? 5min. darbs!

Latviešu tautas 30.01.2017

jo nav iespējams vadam pievienot pagarinājumu.
===
NEMELO! Man ir padarinatājs uz 15 m!

B Badminton 01.02.2017

Es atstāju jums rezervu, un jūs esat uzrakstīja sūdzību par mani

Latviešu tautas 01.02.2017

Вот читаю подобные жалобы и думаю "Милочка! А за свою работу ты семь шкур дерёшь!" Как Вы думаете сколько берёт сантехник берёт за замену крана на кухне?.. Вы не поверите: 30 евро с чеком и 15 евро без чека. А там работы на полчаса, и цена этой работе 5 евро от силы...
Вот думал почему монтёры могут себе позволить купить крутой автомобиль, дом и ещё отдыхать в отпуск на дорогом курорте. В так называемые криеву лайки в связь никто не хотел идти работать, а всё потому что при выработке на одного работника в 600 рублей тогда платили 100 рублей до вычеты налогов, максимально монтёр 6го разряда получал 120 на бумаге,инженер - 130-170. А причина тому была почтовая связь, которая была убыточна и дотировалась из телефонии! Да-да, марки для писем стоили 4-6 копеек, а на самом деле - 40-60 копеек: разницу покрывал доход от телефонии. Но настали времена Перестройки и Атмоды, русских из Латтелекома выдавили, пришли необразованная латышская школота: зарплаты то поползли вверх... Вот и дерут теперь они три шкуры...

Lasu un domāju, cik ilgs laiks Vladlatam būs nepieciešams, lai pārstātu dzīvot padomju laikos.

Latviešu tautas 01.02.2017

А я вот читаю и думаю: "Когда же до латышей дойдёт что их американцы используют по-чёрному? Используя националистов... А затем выбросят как использованный презерватив!" Вы будьте уверены что у депутатов Национального блока давно куплены квартиры в странах Западной Европы и США...