www.sudzibas.lv Tet televizijas un interneta nepieslegsana jau 3menesu laika

Lattelecom - televizijas un interneta nepieslegsana jau 3menesu laika

Esmu soka. jau ka treso menesi Bauskas Lattelecom klientu apkalposanas centrs solas atbraukt un pieslegt televiziju un interneta dekoderi, ko vini pirms 3menesiem solija izdarit nedelas laika. vairakkart esmu griezusies Bauskas Lattelecom filiale ar sudzibam par pakalpojuma nepieslegsanu un astronomisku rekinu sanemsanu. Lattelecom filiales dabriniece attaisnojas teikdama, ka jarakstot atkartots iesniegums par pakas pieslegsani vai japarakstot uz citas personas vardu. Ta nu tagad sanak maksat par neizmantotiem pakalpojumiem menesi 26.00eur, jau tagad kopejais rekins apmaksai iznak gandriz jau 60.00eur par neko. Laikam man jamaksa par to ka sie dekoderi vienkarsi skapi stav un palenam aput. Lai lauzu ligumu pieprasija 140.00eur par ko??? To nezin pat vini pasi. Ta ir cuciba augstakaja mera no diezgan popularas Latvijas televizijas iestades.

B

Sanita308 29.04.2014

Nu nezinu, man gan laicigi visu atveda un vajadzeja samaksat prieksapmaksu 35 eiro, jo krediti nav nomaksati!un katru menesi man jamaksa 18 eiro menesi!Man viss ir kartibaa ar lattelecom!

B Bauska 30.04.2014

Lieta tada ka so Lattelecom es parnemu no sawa drauga masas un tiklidz parakstiju uz sava varda tad viss sis bardaks sakas. pat nezinu ko un ka darit. ligumu ari newaru laust jo uzreiz tad man pieprasa 140 eur un par ko nau nejausmas.. tgd jau kuro menesi gaidu ka atbrauks un pieslegs. pats smiekligakais ir tas ka dzivoju netalu ni Bauskas Lattelecom klientu apkalposanas centra.

Latviešu tautas 30.04.2014

Ты VIASAT поставь, идиот...