www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Sveicināti. Es vienkārši jau paliku nereāli dusmīgs, jo 12 oktobrī es nodevu savu tumbu jbl charge 3, man uzzvanīja no tet servisa in pateica ka tumbas remonts nav iespējams izdarīt ar garantiju, jo tur ir mehānisks usb ligzda bojājums, es piekrītu taisīt remontu par naudu (40€) un man apsolīja ka viņa būs pēc 2 vai 3 dienām, un viņa veljoprojam nav atnākusi. Mēs zvanam uz veikalu un prasām kur ir tumba, viņi atbild ka noskaidros un parzvanis, tomēr neviens nevienam nezvana. Es ielikšu to atsauci visos iespējamos sociālajos tīklos un aiziešu projām no tet, jo tā kā dara viņi nedara neviens serviss.

05.12.2019

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 06.12.2019

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Lūgums atsūtīt savu klienta numuru un situācijas aprakstu uz [email protected] vai arī sazināties ar mums sociālajos tīklos - facebook.com/tet.lv vai twitter.com/mans_tet un mēs centīsimies pēc iespējas ātrāk atrisināt šo situāciju!

Krāpšana ar eiro

Labdien,neiesaku izvēlēties tet elektrību,jo pārejas brīdi,kad tas notiks uz citu elektroenerģijas devēju jūs tiekat apkrāpts ar jaunā punkta ieviešanu un ne laicīgu rēķina sūtīšanu divu mēnešu laika no jauna ievēlēta līguma

T Tatjana Zlobina 12.11.2019
Slikts serviss

Es esmu Lielbritānija un izmanto lattelecom srviss. Dauds email neatnak. Es tieši to inu, tā kā cilvēki raksta man , bet es nesaņemu. Lūdzu parbaudiet sis serviss.
Paldies
Tatjana