www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss

Lattelecom - Slikts serviss

Lattelecom klienti esam jau vairākus gadus (vismaz 10). Bet problēmas mūsu televīziju un internetu piemeklē ik pa laikam - interneta ātrums ir ļoti slikts, televīziju nav iespējams skatīties, jo bilde pazūd ik pa 10 sekundēm. Problēmas itkā ik pa laikam tiek novērstas, bet pēc kāda laika atkal parādās un jāsauc tehniskais darbinieks, kurš ierodas uz objektu tikai darba laikā, līdz ar to kādam no ģimenes locekļiem ( visi strādā pilna laika darbu ) jābūt ir mājās un jāgaida zvans no Lattelecom tehniskā speciālista.
Šobrīd jau no 22.augusta nav ne televīzijas, ne interneta pieslēguma. Esot jāgaida, kad Lattelecom dabūs atļauju, lai varētu pārrakt kabeļus un nomainīt tos un alternatīvus variantus Lattelecom nepiedāvā.
Viss būtu ļoti labi saprotams, ja šāds slikts serviss maksātu EUR 10 mēnesī, bet par cik Lattelecomam maksājam katru mēnesi par Internetu, Televīziju un Telefonu, tad šī summa ir lielāka par EUR 10.

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 31.08.2017

Sveiki! Lūgums uzzvanīt 177 vai atsūtīt savus klienta datus uz [email protected] - palīdzēsim visu atrisināt!