www.sudzibas.lv Tet Slikts servis

Lattelecom - Slikts servis

Es nopirku xbox one s kontrolere. Sešu meneša laika vinjš salauzijas, es vinju nodevu veikla Tet garantijas laika. Pec remonta nekas nebija izdarits viņi paskaidroja ka es speleju un patc esmu vainigs ka viņš salauzijas.

Komentāri (13)

G Galdnieka Dēls 03.12.2019

Kas tieši salūzis? Ja viņi neremontē, saremontē pats!

Ja pateiksi, kas tieši neiet, varu dot padomus un ieteikumus. Savā lakā ļoti daudzus Xbox One un Xbox One S pultis salabojis.

Analogs kustas uz visim pusem un nereage

Un neturas pavidu ka vinam vajadzetu

M MareksV 03.12.2019

Ar LV garantiju vari pat nepūlēties, tava iekārta nekad netiks sataisīta, jo vienmēr pats būsi vainīgs!
Ko, es darīju: Pa tiešo sačatoju ar Microsoft, norādīju nepieciešamo informāciju, un kontrlieri aizsūtīju pa taisno ražotājam, pa pastu samaksājot kkur 7 EUR. Saņemot apstirinājumu no ražotāja, jaunu kontrolieri saņēmu pāris dienu laikā!

Nebojā sev nervus!

Paldies

A kads tavam pultim bija bojajums

M MareksV 03.12.2019

Viens no trigeriem bija bojāts!

Ventilators 03.12.2019

Xbox un Playstation gadījumā izmantojiet ražotāja lapu. tur abos gadījumos ir iespēja, ka atbrauks kurjers un savāks preci no tevis. Kontrolieriem ir standarta problēmas, un ieskaitot jau Mareka nosaukto. Tāda pati problēma būs arī nākamam kontrolierim ja tiksi pie jaunas :) Ražotājs nemainās tas ir stulbi.

Vienu gan gribu piezīmēt, ka nodot preci ietecams izlasīt ko ražotājs raksta. Jo bieži viņi raksta, ka atpakaļ tev atdos neorģinālā kastē un iepsējams kāds no piederumiem nebūs vairs. Tāpēc mantu ko sūtat nododiet minimālā komplektācijā, lai pēc tam nav izbrīns.

Es nopirku xbox jau 1.5 gadu atpakalj un kontroleris kurw bija kopa ar xbox strada bez problemam.Wito oe nopirku pusgada atpakalj un paspeleju ar vinju loti maz

P Putenis 07.02.2020

Ap 2019.gada Ziemassvētkiem atteicos no Tet virszemes TV. Paņēma naudu arī par Janvāri, kaut neizmantoju TV. Pēc tam atnāca vēstule ar Omnivas pakomāta kodu, kur man jāatgriež dekoders Selteka TC-401 HD, kas esot Tet īpašums. Zvanīju un teicu, ka tas dekoders jau sen kā sabojājās un ir izmests ārā, un nav arī vajadzīgs, jo pašlaik ir televizors ar iebūvētu dekoderu. Atbilde - lai tad samaksā atlikušo vērtību 8,60 EUR. Dekoderam, kura tirgus vērtība jaunam ir ap 50,- EUR, pa 6 gadiem (tik ilgi lietoju Tet televīziju) atlikusī vērtība skaitās 8,60! To viņi par varītēm cenšas atgūt no aptuvenu 30 gadus ilga klienta, kurš rēķinos viņiem šobrīd maksā mēnesī vidēji ap 120 EUR mēnesī (arī elektrība). Tāda ir attieksme pret klientu! Ja tā, tad, acīmredzot, jāizvēlas cits piegādātājs! Te nelabi smako! Runa šeit ir par attieksmi, ne par 8,60 EUR, kurus es kā-nebūt pārdzīvošu!

P Putenis 07.02.2020

Turkey901, diemžēl, nav laikam izlasījis manu tekstu līdz beigām, vai arī nav spējis to saprast! Atkārtošu vēlreiz: runa nav par 8,60 EUR, bet par attieksmi! Runa, tā sacīt, nav par krekliem, bet par sirdsapziņām! Un salīdzinājums ar maģi un "mzika austiņās" ir nevietā. Drīzāk jāpadomā, kam šim īpašniekam, telekomunikāciju milzim, vajadzīgs tāds īpašums - 6 gadus vecs dekoders (pat, ja tas būtu darboties spējīgs)? Tos krāj kādā noliktavā un tērē resursus to uzglabāšanai un utilizēšanai? Daļēji par valsts, tātad pastarpināti arī par manu, kā nodokļu maksātāja naudu. Nobeigumā atkārtošos: jūtos vīlies par šādu attieksmi pret mani, kā ilggadēju klientu. Piemēram, Tele 2, kad viņiem parādījās jauns WiFi rūtera modelis, man piedāvāja to bez maksas, neatgriežot viņiem veco modeli. Piebildīšu, ka man ar šo kompāniju ir beztermiņa līgums.
P.S Lai Tev, Turkey901, turpmāk labāk veicas ar teksta lasīšanu un izprašanu, lai būtu produktīvāka troļļošana!

P Putenis 07.02.2020

Kā tad! Nesmīdiniet, lūdzu!

P Putenis 08.02.2020

Beidziet tak' gvelzt šos pekstiņus par "īpašumu"! Mēġiniet labāk savus resursus, ja tādi vēl atlikuši pēc sūrās "īpašumu" grāmatošanas, pievērst grūtākiem uzdevumiem: izvērtēt, kas ir būtiskāk, izturēties ar cieņu pret klientiem, kuri nes peļņu, vai uzskaitīt un grāmatot nevienam nevajadzīgus "īpašumus", lasi- vecus lūžņus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes