www.sudzibas.lv Tet Slikts servis

Lattelecom - Slikts servis

Es nopirku xbox one s kontrolere. Sešu meneša laika vinjš salauzijas, es vinju nodevu veikla Tet garantijas laika. Pec remonta nekas nebija izdarits viņi paskaidroja ka es speleju un patc esmu vainigs ka viņš salauzijas.

Ga Galdnieka Dēls 03.12.2019

Kas tieši salūzis? Ja viņi neremontē, saremontē pats!

Ja pateiksi, kas tieši neiet, varu dot padomus un ieteikumus. Savā lakā ļoti daudzus Xbox One un Xbox One S pultis salabojis.

Analogs kustas uz visim pusem un nereage

Un neturas pavidu ka vinam vajadzetu

Ma MareksV 03.12.2019

Ar LV garantiju vari pat nepūlēties, tava iekārta nekad netiks sataisīta, jo vienmēr pats būsi vainīgs!
Ko, es darīju: Pa tiešo sačatoju ar Microsoft, norādīju nepieciešamo informāciju, un kontrlieri aizsūtīju pa taisno ražotājam, pa pastu samaksājot kkur 7 EUR. Saņemot apstirinājumu no ražotāja, jaunu kontrolieri saņēmu pāris dienu laikā!

Nebojā sev nervus!

Paldies

A kads tavam pultim bija bojajums

Tu Turkey901 03.12.2019

Saualuzijas un salauzijas, neko darīt, iespējams, ir pienācis laiks mest spēlītes pie malas, atrast sievieti un darbu.

Cūkurgailis 03.12.2019

pareizi. piepūšamo sievieti. un tā atkal "salauzīsies"

Man ir darbs sieva un tris berni

Tu Turkey901 03.12.2019

Tad Jums noteikti nav abonements sporta klubā, tur arī reinvestējiet naudu!

Nodarbojus ar futbolu. Vel ko gribi piedavat

Tu Turkey901 03.12.2019

Futbols dīvānā ar alus pudeli vienā rokā un Xbox kontrolieri otrā nav sports

Tu tagad par sevi stasti

Tu Turkey901 03.12.2019

Tev jau ir Xbox nevis man un es nečīkstu par defektu ar "džostiku", kurš ir brutāli drā*ts pus gada garumā.

Drast esi tu,un tavu viedokli es neprasiju

Tu Turkey901 03.12.2019

Tavs viedoklis ir maksimāli neloģisks, diezin vai kāds sapratīs, kādu domu graudu centies pēdējā vēstījumā iekodēt.
Būtu labāk lasījis daiļliteratūru, izkopis valodu un loģisko domāšanu, iemācījies formulēt savu sakāmo un pareizi strukturēt teikumus, tā vietā dirni pie Xbox.

Ga Galdnieka Dēls 03.12.2019

Turk, nav labi troļļot. Tev galvenais tik aizvainot kādu un pagvelzt muļķības. (hihihi)

Ma MareksV 03.12.2019

Viens no trigeriem bija bojāts!

Ventilators 03.12.2019

Xbox un Playstation gadījumā izmantojiet ražotāja lapu. tur abos gadījumos ir iespēja, ka atbrauks kurjers un savāks preci no tevis. Kontrolieriem ir standarta problēmas, un ieskaitot jau Mareka nosaukto. Tāda pati problēma būs arī nākamam kontrolierim ja tiksi pie jaunas :) Ražotājs nemainās tas ir stulbi.

Vienu gan gribu piezīmēt, ka nodot preci ietecams izlasīt ko ražotājs raksta. Jo bieži viņi raksta, ka atpakaļ tev atdos neorģinālā kastē un iepsējams kāds no piederumiem nebūs vairs. Tāpēc mantu ko sūtat nododiet minimālā komplektācijā, lai pēc tam nav izbrīns.

Es nopirku xbox jau 1.5 gadu atpakalj un kontroleris kurw bija kopa ar xbox strada bez problemam.Wito oe nopirku pusgada atpakalj un paspeleju ar vinju loti maz

Pu Putenis 07.02.2020

Ap 2019.gada Ziemassvētkiem atteicos no Tet virszemes TV. Paņēma naudu arī par Janvāri, kaut neizmantoju TV. Pēc tam atnāca vēstule ar Omnivas pakomāta kodu, kur man jāatgriež dekoders Selteka TC-401 HD, kas esot Tet īpašums. Zvanīju un teicu, ka tas dekoders jau sen kā sabojājās un ir izmests ārā, un nav arī vajadzīgs, jo pašlaik ir televizors ar iebūvētu dekoderu. Atbilde - lai tad samaksā atlikušo vērtību 8,60 EUR. Dekoderam, kura tirgus vērtība jaunam ir ap 50,- EUR, pa 6 gadiem (tik ilgi lietoju Tet televīziju) atlikusī vērtība skaitās 8,60! To viņi par varītēm cenšas atgūt no aptuvenu 30 gadus ilga klienta, kurš rēķinos viņiem šobrīd maksā mēnesī vidēji ap 120 EUR mēnesī (arī elektrība). Tāda ir attieksme pret klientu! Ja tā, tad, acīmredzot, jāizvēlas cits piegādātājs! Te nelabi smako! Runa šeit ir par attieksmi, ne par 8,60 EUR, kurus es kā-nebūt pārdzīvošu!

Tu Turkey901 07.02.2020

Dekoders Jums nebija uzdāvināts, bet gan iedots lietošanā, ja salauzāt, tad ir jāmaksā, ja kkas pašam nojuka, tad jāatgriež atkapaļ "Tet īpašumā" esošs dekonders, lai, savukārt, viņi nodod komersantam, no kura to iegādājās, garantijas remontā, vai uz ekspertīzi, ja garantija būš beigusies.
Viņi paši tos dekoderus neražo, bet gan iepērk par saviem līdzekļiem un nodod Jums lietošanā.

Tu Turkey901 07.02.2020

Tas ir tāpat kā paņemt auto nomā automašīnu, kaut kādā brīdī nojūk maģis, Jūs to izmetat, jo tas nedarbojas un Jums jau tāpat mzika skan austiņās, un vēlāk pārmest, ka Jūs par auto nomu tā jau maksājat milzīgu naudu un nomas pārstāvji ir nelieši, kuri Jums 5 ādas taisās noplēst par maģi!

Pu Putenis 07.02.2020

Turkey901, diemžēl, nav laikam izlasījis manu tekstu līdz beigām, vai arī nav spējis to saprast! Atkārtošu vēlreiz: runa nav par 8,60 EUR, bet par attieksmi! Runa, tā sacīt, nav par krekliem, bet par sirdsapziņām! Un salīdzinājums ar maģi un "mzika austiņās" ir nevietā. Drīzāk jāpadomā, kam šim īpašniekam, telekomunikāciju milzim, vajadzīgs tāds īpašums - 6 gadus vecs dekoders (pat, ja tas būtu darboties spējīgs)? Tos krāj kādā noliktavā un tērē resursus to uzglabāšanai un utilizēšanai? Daļēji par valsts, tātad pastarpināti arī par manu, kā nodokļu maksātāja naudu. Nobeigumā atkārtošos: jūtos vīlies par šādu attieksmi pret mani, kā ilggadēju klientu. Piemēram, Tele 2, kad viņiem parādījās jauns WiFi rūtera modelis, man piedāvāja to bez maksas, neatgriežot viņiem veco modeli. Piebildīšu, ka man ar šo kompāniju ir beztermiņa līgums.
P.S Lai Tev, Turkey901, turpmāk labāk veicas ar teksta lasīšanu un izprašanu, lai būtu produktīvāka troļļošana!

Tu Turkey901 07.02.2020

Ļoti vienkārši un viss ir skaidrs, šie dekoderi tiek izmantoti detaļās, citos lietotos dekoderos kā Jūsējos, un neviens netaisās nepamatoti atdāvināt Jums savu īpašumu, kuru var un plāno izmantot, ja līguma nosacījumi neparedz savādāk.

Pu Putenis 07.02.2020

Kā tad! Nesmīdiniet, lūdzu!

Tu Turkey901 07.02.2020

Dekoders ir arī Lattelecom īpašums, ienests grāmatvedībā un ik gadu grāmatvedis rēķina amortizāciju un atlikušo vērtību, un tāpat vien valde/ vadība neakceptēs uzņēmuma īpašuma dāvināšanu pa labi un pa kreisi, arī grāmatvedībā šāda opcija nav paredzēta, kur iekārtas ar visiem sērijas numuriem ir uzskaitītas/ iegrāmatots.

Pu Putenis 08.02.2020

Beidziet tak' gvelzt šos pekstiņus par "īpašumu"! Mēġiniet labāk savus resursus, ja tādi vēl atlikuši pēc sūrās "īpašumu" grāmatošanas, pievērst grūtākiem uzdevumiem: izvērtēt, kas ir būtiskāk, izturēties ar cieņu pret klientiem, kuri nes peļņu, vai uzskaitīt un grāmatot nevienam nevajadzīgus "īpašumus", lasi- vecus lūžņus.