www.sudzibas.lv Tet Slikts servis

Lattelecom - Slikts servis

Nepārtrauktas problēmas ar Tet Tv Shortcut pieslēgumu, normāli skatīties televīziju vairs nav iespējams, neskatoties, ka visu laiku raustās un atslēdzās, ka ir jāpārinstalē, tad šobrīd jau 3 dienas nerāda vispār! Atbilde ir-mēs risinām šo problēmu! Hallo, ir 21. Gs. , ja nespējat sniegt kvalitatīvu pakalpojumu par kuru klients maksā naudu, tad eiset tik laipni un vienkārši informējiet par to, nevis maldiniet klientus un iekasējiet tik naudu! Rēķini nāk neskatoties uz pakalpojuma nesniegšanu! Briesmīga kvalitāte!

22.11.2019

D

T Turkey901 22.11.2019

Ir taču tik daudz labāki veidi kā pavadīt savu brīvo laiku pēc darba/ brīvdienās ārpus mājām nekā sēžot mājās un piržot dīvānā pie TV!

G Galdnieka Dēls 22.11.2019

Tieši tā, Traukam taisnība! Labāk darīt kaut ko sociālu, vērtīgu un piepildošu.

Var aiziet uz baznīcu.
Var iet sludināt par Jēzu Kristu.
Veikt sabiedrisko darbu.
Piedalīties Latvija politikā.

Tik daudz variantu, bet cilvēki sēž mājās! Lietojiet tak savu galvu un dariet kaut ko cilvēcei pozitīvu nevis velna rīkus lietot.