www.sudzibas.lv Tet Līguma nosacijumi.

Lattelecom SIA - Līguma nosacijumi.

Iesaku visiem ļoti rūpīgi lasīt līgumu. Uzņēmums ir liels, un jo lielāks tas ir, jo lielāku bezkaunību tas rada.
Situācija ir ļoti vienkārša, nebija iespējas un laika sazināties ar kompāniju (biju ārzemēs), līdz līguma beigām palika kaut kāds pus gads. 3 mēnešus nebiju ne lietojis to internetu (aparatūra bija atslēgta) ne vispār biju Latvijā. Tagad kad es atgriezos un pievajāju samaksāt visus šos mēnešus, un turpināt lietot pakalpojumus, man paziņo, ka tā nevar, var samaksāt papildus 70EU+ tie mēneši ko nebiju lietojis pakalpojumus, VAI atkal noslēgt līgumu uz 24 mēnešiem! Un tas vis ir ar 35EU priekšapmaksu!
Ja ir iespēja izmantot cita operatora pakalpojumus, labāk izvelieties citus...

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 31.08.2017

Sveiki! Ja pakalpojumi nav atslēgti, rēķini ir jānomaksā tajos norādītajā termiņā, pretējā gadījumā pakalpojumi tiek atslēgti un tiek iekasēts sods par kavētajām apmaksas dienām. Ja zināt, ka dosieties prom un pakalpojumus nelietosiet, būtu vienkārši jāuzzvana pirms tam, pakalpojumus ir iespējams uz laiku apturēt, šādi izvairītos no visas šīs situācijas.

I Imants Jaudzems 11.08.2017

Lattelecom ir ļoti nedraudzīgs lietotājam. Ja gribi atteikties no pakalpojumiem tad jāpaziņo desmit dienas iepriekš ,bet tāpat būs jāmaksā par pilnu mēnesi ,respektīvi piesakot atteikšanos 22. datumā jārēķinās ,ka būs jāmaksā par visu nākamo mēnesi.

SIA Tet Pārstāvja atbilde 31.08.2017

Nav tiesa - ja par plāniem atslēgties paziņojat vismaz 10 dienas pirms kalendārā mēneša beigām, par nākamo mēnesi nav jāmaksā.

P PJ 23.08.2017

galvenais uzvārīties.