www.sudzibas.lv Tet Šī kompānija ir zaudējusi savu reputāciju!

Lattelecom - Šī kompānija ir zaudējusi savu reputāciju!

Iesaku visiem nekad nepieteikties Lattelecom izsludinaatajiem darba piedaavaajumiem. Pieteicos uz vakanci, tiku uzaicinaata uz darba intervinju. Intervija noriteeja pozitiivi. Intervijas beigaas pajautaaju kaa mani informees un kad par atlases rezultaatiem. Atlases speciaaliste Ramatas kundze teica, ka nedeeljas laikaa mani informees piezvanot- zvaniis jebkuraa gadijumaa (ja pozitiivs rezultaats un ja negatiivs). Ir pagaajushi gandriiz 2 meeneshi, bet taa arii zvanu neesmu sagaidiijusi. Vai tad taa dara kompaanijas, kuram ir svariigs reputaacija?! Tagad skaidri zinu, ka nekad nepieteikshos uz darba piedaavaajumiem shajaa uznjeemumaa un draugiem ieteikshu dariit taa pataas!

Shii kompaanija ir zaudeejusi savu reputaaciju!

M Mārīte 28.03.2008

Tur tiešām nav ko darīt, strādāju tur 6 mēnešus, uzņēmums bez nākotnes perspektīvām, vāja darba organizācija, netiek nodrošinātas jauno darbinieku apmācības. Vieta nav pati labāka, lai attīstīties profesionāli. Kā apstiprināja man viens personālas atlases speciālists, kas pārstāv vienu no lielākajām personāla atlases aģentūrām Latvijā, kad paziņoju tām, ka iekārtojos darba Lattelecom, ka algas tur esot zemas.

N Nataļja 21.01.2010

Man vispār jocīgi iznāca: piesakos vakancei uz datu analītiķa amatu. Pēc dažām dienām savā e-pastā atradu vestuli ar uzdevumu, kuru vajadzēja izpildīt 2 dienu laikā - tā viņiem notika 1. kartas atlase. To pildot veltīju vairākas stundas. Pēc kāda laiciņa man piezvanīja, saka, ka patika mans uzdevums un uzaicināja uz interviju, tā saucamo 2. atlases kārtu. Un pēc divām dienām saņemu sekojošu vestuli: "Pateicamies par Jūsu interesi piedalīties konkursā, kā arī uzdevumu izpildei un intervijai veltīto laiku, bet diemžēl šo amatu Jums piedāvāt nevarēsim. Saglabāsim Jūsu CV un informāciju par Jums mūsu datu bāzē un, ja radīsies atbilstošas iespējas, sazināsimies ar Jums. Vēlam veiksmi īstenojot nākotnes ieceres!"
Interesanti, kāpēc viņi sākumā visiem iedod darbu it ka konkursa atlasi, pēc tam tikai iepazistas, aicinot uz interviju? Cik vēl tādu naivo entuziāstu pildīja viņu darbu par velti?

B Beard 30.05.2010

Kameer izbijushais shnjabja tirgonis Gulbis ar savu komandu neaizvaaxies, LTC, kaa vadoshais telekomunikaaciju&IT uznjeemums grims. Un straadaat tur buus gruuti un nepatiikami. Ne peec nostaastiem - 21 gadu tajaa sisteemaa nostraadaaju, visaadi duraki tika redzeeti, tak Gulbja k-gs paarspeej visus;-]