www.sudzibas.lv Tet Problemas

Lattelecom - Problemas

Nevienam neiesaku uzņemties saistības ar lattelecom kompāniju. Internets ir dārgs un ja rodas kādas problēmas iestāde nav ieinteresēta palidzet. Mana dzīvokli diemžēl citu interneta pieslēgumu nevar ievilkt. Līdz ar to apsveru domu ari mainīt dzīvesvietu. Deļ šis kompānijas esmu pazuda just visu dienu skraidot apkārt. Ari lattelecom veikalos lai samaksātu rēķinu tiek prasīta komisijas maksa. Veikala Domina telpas veikala pārdevēji ir nezinosi un neieinteresēt palīdzēt. Dzert kafiju līkas svarigāk.

Ventilators 10.06.2016

Domāju, ka dārgs ir viņu DSL internets nevis optikas.
Domāju, ka Jums jāsāk lietot e-pakalpojumu iespējas, tas ir izmantot interneta banku.
Domāju, ka jābeidz tarkšķēt ar ierasto veidu, doties uz veikalu, lai pļāpātu par sīkumiem. Kur nu vēl rēķina apmaksu.
Domāju, ka visi un jau sen pakalpojuma sniedzēji prasa komisijas maksu. Un tas ir normāli, tāpēc iesaku lietot interneta banku.

Daudz negāciju redzu tikai jūsu slinkuma dēļ. Nesaku, ka man ir lētākais viņu pakalpojums, bet toties problēmas gadījumā tā tiek risināta.. ātrāk vai lēnāk cits jautājums. Bet ne jau kļūt par migrantu.

Kaut l'diz galam visu nestāstat, līdz ar to secinu, ka vnk iztērējāt laiku šeit rakstot.

Latviešu tautas 10.06.2016

Internets ir dārgs
==============
Пилниги пареизи: тас нав некадс нослэпумс ка Латтэлэкомам висдаргакайс интернетс Латвияа.. Интэрэсанти: каапзээс парэем компаниям, курием Латтелэком пардод трафику, тас ир лэтак?..

ja rodas kādas problēmas iestāde nav ieinteresēta palidzet.
==========================
Фрази несапроту: лудзу атшифрэет...

Mana dzīvokli diemžēl citu interneta pieslēgumu nevar ievilkt.
===============
Ну я нав иеспэяс иевилкт цита опэратора вада интернэту, тад лиетоет мобило (ЛМТ, Теле2, Бите, Триател): тарифи уз безлимиту LTE апмэрам лиидзиги...

Līdz ar to apsveru domu ari mainīt dzīvesvietu.
Приекшкам?

Deļ šis kompānijas esmu pazuda just visu dienu skraidot apkārt.
=======================
Шито фраази нэвару сапраст.

=======================
Интернэт-банкос тур нав нэкаду комисиию я Латтелэкомам аттэцигаа банкаа ир контс.

Latviešu tautas 10.06.2016

Sorry:
================
Maksājiet Internet-bankā: nav nekadu komisiju ja Lattelecomam attiecīgā bankā ir konts (man liekas ka visos lielos bankos ir)...