www.sudzibas.lv Tet Pēdējā laika slikts serviss

Lattelecom - Pēdējā laika slikts serviss

Pēdējā laikā bieži internets vienkārši mēdz pazust, noraustīties, kas tiešām kaitina. Un kad parstarte modemu, vajag vismaz 10 minūtes, lai saktu stradat ja vispār strāda pēc tam. Modems nav mainīts jau loti sen , varbūt ka tas pie vainas. Piem šovakar modema deg sarkana lampiņa pie interneta. Tet internets tiešam ir dargs un ja attiecīgi samaksai nevar nodrošināt stabilitāti, tad labak iet pie kada cita kur internets nebūs tik atrs, bet vismaz vakaros vares normāli paseset pie datora vai tv.
Ps. Nu jau kkadu stundu deg sarkana lampiņa modema.

03.03.2020

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 09.03.2020

Sveiki! Paldies par ziņu! Ja vakaros zūd internets, būtu svarīgi pārbaudīt, vai tas zūd tikai pieslēdzoties caur wifi - tas var norādīt uz problēmām ar jūsu wifi rūteri - piemēram, tā iestatījumos norādīts tāds pats wifi apraides kanāls/frekvence kā kādam no kaimiņu wifi rūteriem, kā rezultātā vakaros, kad abas ierīces tiek aktīvāk noslogotas, abi tīkli viens ar otru konfliktē, nomācot viens otra signālu; risinājums: wifi kanāla nomaiņa rūtera iestatījumos. Bet vislabāk būtu, ja jūs atsūtītu uz [email protected] savu klienta/līguma numuru un problēmas aprakstu, lai varam pārbaudīt cēloni un vajadzības gadījumā norīkot meistaru! Protams, varat sazināties ar mums arī zvanot uz Tehniskā atbalsta tālruni 177 vai 67000177 (zvanot no mobilā tālruņa). Palīdzēsim!

D dzamsuts 03.03.2020

man ari tikai tagat iedegas zala un paradijas internets atpakal

A arnitaa 03.03.2020

Pašiem TET ziņojāt?