www.sudzibas.lv Tet Pakalpojumu pārcelšana uz jaunu adresi

Lattelecom - Pakalpojumu pārcelšana uz jaunu adresi

Gribu visus pabrīdināt- ja slēgsiet terminētu līgumu uz 2 gadiem, tad jūsu zināšanai noderēs tāda informācija: neklausieties ko jums sola lattelecom darbinieki, vienkārši izlasiet visu līgumu, katru punktu!!! jo viņi ļoti skaisti sola, ka viņu pakalpojumus pārvācoties var ņemt līdzi, ka viņi visu uzstādīs jaunā dzīves vietā visu par brīvu ka arī līgums tiks pārslēgts uz jaunu adresi par brīvu. Vis ļoti skaisti, kamer neatnāk laiks pārvākties un tu uzzini, ka viņu pakalpojumi jaunajā adresē nebūs pieejami, ka tur nav lattelecom parklājums un t.t. ka mums būs jālauž ar viņiem līgums un būs jāmaksā soda nauda!!! jo mēs paši esam vainīgi, ka pārceļamies uz tādu vietu kur nav viņu iekārtas!!!! šI vieta par kuru runāju pat nav lauki! tas ir Ogres rajons, Ciemupe!!!! Vnk briesmīgi! Bet kam tad solīt, ka ņemiet līdzi visur Latvijā!!!???? Un viņi pat nepiedavā nekādas alternatīvas, neko!!! Lauzīsim līgumu un vairs nekad nebūsim lattelecom klienti!!!!!

R ri4y 16.01.2015

Lai nedirš ir viņiem internets ar modēma starpniecību saki lai dod to

Latviešu tautas 16.01.2015

ri4y! KO TU DIRSI PATS? BEZVADA INTERNETU VIŅIEM NAV!

L lauris 27.01.2015

Bet nu viss pareizi, jums tacu Lattelecoms nelika parvakties uz citu adresi, jus pashi to izdomajat, un neviena liguma nav rakstits ka viniem ir pienakums nodorsinat pakalpojumu jebkura vieta Latvija, ta ka pashi vainigi nevajag parvakties uz kaut kadiem pakiem.

L lauris 27.01.2015

S skaidryta 26.02.2015

Es palasīju tavus komentārus Lauri un sapratu, ka tu mēģini būt gudrāks par visiem!!! Laikam tev dzīvē viss stāv uz vietas un tu dzīvo vienā punktā! Mums nu tā gadījās dzīvē, ka nācās daudzreiz pārvākties, beidzot mums ir sava māja, tāpēc uz turieni arī pārvāksimies! un mums lattelecoms solījās nodrošināt pakalpojumu pārcelšanu līdzi! tāpēc viņus arī izvēlējamies! Tavai zināšanai, izrādās, ka ciemupē ir viņu internets, bet klientu apkalpošanas centrs nezināja ka tieši mūsu mājā arī ir pievilkti vadi, jo tehniskā daļa to viņiem nebija paziņojusi!!! Mēs paši to uzzinājām un piespiedam viņus nodrošināt mūs ar internetu un TV! Ta ka Lauri nepārdzīvo un sēdi tālāk vienā punktā un tālāk skaties uz dzīvi caur rozā brillēm!!!

R ri4y 26.02.2015

Ir viņiem CMDA vai kaut kā līdzīga tehnoloģija, telefons + internets caur elektrības ligzdu, nav vajadzīgs nekāds pieslēgums

Latviešu tautas 26.02.2015

=============================

Nedirs! CDMA - Triatel, GSM/3G(WCDMA/HSPA)/LTE(4G) - LMT, TELE2, BITE! UN VISS! Vairak Latvijā mobilo telefona operatorus NAV!!!

S skaidryta 05.03.2015

Viss jau atrisināts, vnk besis, ka tik neatbildīgi viss notiek Lattelecomā!!! Kārtējo reizi pārliecinos, ka jācīnās līdz galam!!!