www.sudzibas.lv Tet pakalpojums

Lattelecom - pakalpojums

Neiesaku nevienam abonēt Lattelecom mājas komplektu-galīgi garām.Sākumā Jūs maksāsiet 15ls mēnesī, pēc tam cenas aug un aug.Tagad es maksāju par mājas komplektu 30ls86sant, tajā pašā laikā mūsu vecākie maksā par to pašu 26ls, paziņas maksā 25, 50ls.Pēc kā viņi vērtē cik kuram jāmaksā?Nedodievs ja noraustas elektrība-viņš restartējas, lādējas-šausmas.Nopirku UPSu, tas nedaudz palīdz, bet ja naktī pazūd elektrība-UPS bļauj visu nakti.Gribēju lauzt līgumu, a izrādās jāmaksā 99ls par līguma lauzšanu.Es esmu klients no 2006g., bet es esmu mainijusi dzīves vietu un līgums tika pārslēgts.Jauns līgums-jauns klients, ja es mainīšu dzīves vietu ik pa 1, 5 gadi-es būšu mūžīgi piesieta pie Lattelecom.Es esmu noilgojusies pēc TV 3, MAN NEVAJAG TO PAKETI KO PIEDĀVĀ TV 3 VIETĀ-OHOTA I RIBALKA UN TT.Ja es maksāju par to kas ir līgumā, es gribu tos pakalpojumus saņiemt, man vienalga kas Jums tur notiek, tātad sanāk ka Jūs varat nepildīt līguma nosacijumus, a ja mēs laužam līgumu un neesam apmierināti ar Jūsu pakalpojumiem mums ir jāmaksā par līguma lauzšanu-99ls.MURGS.APSURDS.NEUZĶERATIES.

N

A Anda 05.02.2010

Bet cik ir jāmaksā, ja ņem telefonu, netu un Latvijas kanālus?

A albis 05.02.2010

tagad viss ir ok.20.ls apm.

M mincuks 12.02.2010

vajag paskatities kur zvani, jo visas sarunas kas ir lattelecom tikla ir bezmaksas un atkariba no interneta atruma ir konkreta cena, sanak taka solits liguma, un ja neesi pamanijusi tad no jauna gada lattelecom tv ir gan tv3, gan tv6 un tv3+

M mincuks 12.02.2010

tagad lattelecom piedava optisko internetu, kam atrums ir lielakais LV un kvalitate ari riktigi laba, iesaku, jo pati esu izmeginajusi..

L Lauris 24.03.2010

Natālija, ja tu nebūtu tik pat stulba kā aita lauku pagalmā - ar tevi tādas lietas nenotiktu.
Pati, stulba būdama, kā Čangals iepriekš minēja, skatījusies gan jau esi xxx filmas un zvanījusi uz xxx tālruņiem.
Nepazemoji uzņēmumu - pazemoji sevi.

N Nataļja 23.04.2010

Piekrītu Laurim arī, nevajag pazemot uzņēmumu.

R Rubenis 15.06.2010

Piekrītu, ka Lattelecom čakarē. Bezmaksas tv ir tikai ilūzija - cītīgi reklamēja 5 kanālus, tagad izrādās, ka pa vienam vien tos slēdz nost - TV5 jau atslēdza un tulīt arī LNT slēgs nost, būs vien visiem dekoderu īpašniekiem jāmaksā 3, 50Ls mēnesī, lai skatītos tv. Tiem kas vēl nav iegrābušies iesaku ņemt VIASAT vai kabeļtv. Tagad VIASAT var dabūt pa 3, 50 - cenas ziņā tas pats, kas Lattelecomam, tikai klasi augstāks piedāvājums!

N Nābuirga 22.06.2010

Jā, sevišķi lauku rajonos VIASAT noteikti ir labāks, es izvēlējos telecoma dekoderi, bet kad paskatījos cik laba bilde ir kaimiņam skatoties satelīttelevīziju, sapratu, ka ja gribu turpināt skatīties televizoru, jāņem šķīvis. un kur vēl tās runas par bezmaksas kanālu atslēgšanu.

V vecais 11.07.2010

vienreiz salūza televizors vecais lampu sāku lasīt grāmatas. kas bija mājā no senču laikiem. tad vēl bibliotēkā ņēmu grāmatas, naktīs rādija visādus sapņus, kad gulēju. biju iespaidojies no lasītā. par to ka gulēju naktī un sapņoju nebija nevienam jāmaksā...

A Anete 31.07.2010

Uzķēros tieši uz tā paša Lattelecom trika. Ļoti salds piedāvājums, bet beigās mistiski rēķini. Radās tieši tas pats jautājums - pēc kā visņus aprēķina - paskatās sejā un izlemj vai lozē?! es samaksāju to 99 latu sodu, jo Lattelecom centrā man pateica, ka nemaksāt varu tikai tad, ja uzrādīšu, ka pārceļos uz tādu adresi, kur viņi nevar ievilt. Bezkauņas! Tagad lietoju Viasat - pavisam cita lieta.

A Agiya 15.08.2010

Man ir tikai interneta pieslēgums (BEZ mājas telefona), bet summa arī katru mēnesi parādās lielāka. Un ar to vēl nepietiek vēl parādās mistiski parādi!

F Fila 12.09.2010

Man ir internets lidz 100 Mega baitiem(nezinu ka pareizi rakstas) un majas telefons (uz citiem majas tel sarunas bez maksas) un katru menesi rekins ir 15, 28Ls
Tākā nesaprotu, ko jus tur cepaties i-neta, ja liguma bija viena summa un jums jamaksa kkada cita tad pazvanat un noskaidrojat kpc un viss.

K Katt23 12.09.2010

Piezvani uz Lattelekomu un pasaki ka maini dzīvesvietu bet jauno norādi dziļos dziļos laukos un viņi būs spiesti ar tevi pārtraukt līgumu jo nevarēs nodrošināt tev tur to pašu:)
Man tā bija un tagad viss ok ne santīmu nemaksāju jo skaitās ka viņi vainīgi:))

T taisnais 30.05.2012

Jaa ar interneta atrumiem vinniem ir beediigi, liigumaa rakstiits 100 mbit/s, bet reaali dziivee neesmu aatraak par 4 mbit/s redzeejis. Kad sacell troksi, tad aatrums kaut kaa pieaug, protam ne tik cik vajadzeetu. Vinniem taa ir sisteema, lai taupiitu resursus. Ko tu monopolistam un veel valsts padariisi - mafija tiiraakaa, saveejos tak aizstaav.

T taisnais 30.05.2012

S Sanjok 15.11.2013

Ar pakalpojumiem problemas nav, bet tikai mistiskais rekins atnaca! :(