www.sudzibas.lv Tet Pakalpojuma pieslegsana

Lattelecom - Pakalpojuma pieslegsana

Pec vairaku gadu gaidisanas un solijumiem no lattelecom kad bus iespejams pieslegt internetu ta ari nekas nenotiek . Ari sodien sazvanoties ar viniem , pec ta kad parbaudija pakalpojuma pieejamibu atkal teica kad nav iespejams , tomer ari atbraukt vini nebija gatavi pat tad kad mes varetu ampaksat specialista izbraukumu . Jo mes zinam kad ir iespejams pieslegt , tomer gruti jau vinjiem ir atbraukt .
Neredzu nekadu ieinteresetibu no vinju puses .

C calahan 19.03.2014

Privātmāja blakus Granīta ielai pretī TEC 2 Apkārt vēl kādas padsmit privātmājas.
Sanāk ~ kādu 10 minūšu braucienā no jaunā Super dārgā Dienvidu tilta.

Pajautāju Lattlecom vai viņiem gadījumā nejauši nav DSL līnija līdz turienei aizvilkusies (vārdu Optika nav vispār vērts pieminēt).

Lattelecom atbilde ir pavisam triviāla "DSL līniju neviens tur nekad neierīkos", vismaz ne šinī gadsimtā. Un vienalga cik patērētāji tur gribētu pieslēgties. Nācās beigās pieslēgt LMT internets mājai:
Bet ja jūsu dzīvesvietā nav 3G pārklājums, tad nerekomendēju.

Paskatījos kartē jūsu dislokāciju varat aizmirst par Lattelecom, varbūt jūsu maz maz maz maz maz maz maz bērni piedzīvos šādu notikumu, bet maz ticams.

A Altair 20.03.2014

Mums kaiminjiem ir lattelecom dsl internets, bet pie mums vienkarsi nevar atbraukt lai pieslegtu, jo ir briva vieta prieks jauna piesleguma, vinju atbilde vienmer nav iespejams, bet nevienmer jau ta ir, jo karte mums ari rada ka 3g mums neiet bet tomer ir ???
Patlaban jau izmantojam LMT 3g internetu .