www.sudzibas.lv Tet Pakalpojuma ierīkošana

Lattelecom - Pakalpojuma ierīkošana

Sveiki!
Augusta beigās ievācāmies jaunā dzīvoklī. Vajadzēja ievilkt gan internetu gan televīziju, tpēc izvēlējos lattelecom pakalpojumus. Tika norunāts datums kad tiks pieslēgti pakalpojumi. Ierīkošanas laikā tika konstatēts ka mums neesot kaut kādu vadu tapēc vajadzēs pārcelt darbus uz citu datumu.
Tagad katru mēnesi šie ierīkošanas datumu tiek pārcelti un nu jau tas ir 4. Decembris.
Katru reizi kad tiek norunāts datums viņi saka ka uzzvanīs ierīkošanas dienā, bet kad šis datums pienāk, es nesaņemu nekādu zvanu.
Parasti neesmu tas cilvēks kurš par kaut ko sūdzētos, bet saprotu ka tas nav normāli.
Kā var visu laiku solīt un pēc tam atkal pārcelt datumus? Kas notiek ar tiem datumiem? Tur tak ir kaut kāda darbu plānošana. Nesaprotu kur tik ilgi viss sis process ievilcies.
Tāda sajūta ka tieku čakarēts!
Paldies!

J

really? 12.11.2018

Normals cilveks sen jau butu citu pakalpojumu sniedzeju sameklejis..

J Janis 12.11.2018

Tur tā lieta ka nekas cits tā īsti nav pieejams. Negribas ņemt pārnēsājamo, jo paši piedāvātāji saka ka uz vakaru paliekot lēns.