LV RU
www.sudzibas.lv Tet Nekompotents meistars

Lattelecom - Nekompotents meistars

Šodien 13.09.2016 gaidījām Lattelecom meistaru ,kas pieslēgs visus vadus ,lai varam sākt lietotu izvēlēto pakalpojumu . Meistars ieradās kā teikt jau neapmierināts . Pie mums mājās bija 1,5h ... mēģināja itkā kko darīt ... kad tika palūgts lai vadus velk pa grīdu un uzreiz listes tika atbildes ka viņš to nedarīs ,ka aizņems 4st. Lieki piebilsts ka tas neko drīzi neaizņemtu . Jo vads jāvelk pa zemi . Meģinaja izurbt caurumu siena ( dzīvokļa vidu ... kaut ari būtu jāsāk no dzīvokļa ieejas) .. protams nekas īsti nesanāca . Tad teica ka caurumu siena prieks vada taisies sienai pa vidu uz ko virs iebilda ,jo var visu pa leju izvilkt . Tad virs sazvanīja Lattelecom operatorus mēģinot atrisināt šo situāciju ,bet kamēr tika runāts pa telefonu šis "jaukais" meistars klusam salasīja savas mantiņas un aizlaidās prom . Cerams ka atbrauks drīz solītais cits meistars . Un plus pieslēguma kaste kapņu telpa palikusi atvērta . Varbūt būtu vērts izvertet kartigak kādus cilvēkus ņemat darba . Ne mums pakalpojuma un pluss sabojāta diena .

J

Komentāri (18)

T Tong Po 14.09.2016

Tam meistaram nav nekas jādara iekš jūsu dzīvokļa, neatkarīgi no tā, vai gribat pa gaisu vai pa grīdu un vai zem līstēm ielikt kabeli nav grūti - visu, lai ir skaisti nu glīti un tur un tā kā jums labpatīk - dzīvokļa iekšpusē jums jādara pašiem. Normāli cilvēki meistaram palūgtu, lai, ievelkot dzīvoklī kabeli, atstāj pietiekoši garu kabeli, kas būtu pietiekams, lai saimnieki aizvelk uz sev vēlamo lokāciju dzīvoklī, novietojot uz vai zem līstēm, caur dīvānu vai sienu, vai kā labpatīk. Un viss.
Pieņemu un kā var noprast no rakstītā, sākāt prasīt no čaļa par daudz un ne pa tēmu, nu un viņš, tā vietā, lai nepaliktu rupjš, vienkārši aizgāja.
Pareizi izdarīja! Nevienam cilvēkam nav jāpacieš nekorektu klientu uzvedība. Un viņa darba devējs atsūtīs vietā citu, kad jūs jau savas prasības un neapmierinātību būsiet "izslimojuši". Tā ka bez stresa. Nevajag cilvēkus čakarēt ar savām iedomātām vēlmēm kā visam jābūt.

Un autorei derētu iemācīties rakstīt!

J JBK 14.09.2016

Jūs nu gan pilnīgi un galīgi neizpratāt situāciju . Un paldies pati zināšu ko man vajag un ko ne . Un 21gs vadus velk pa zemi neviss pa gaisu ... gribu redzēt kurā mājoklī pēksņi vadus mistiski velka sienai pa vidu .

T Tong Po 14.09.2016

Kabeļus no kāpņutelpas dzīvoklī parasti ievelk pa īsāko ceļu un pa augšu, lai kabelis nevienam netraucē un tālākās ekspluatācijas laikā netīšām netiek aizķerts/norauts. Elementāri un loģiski.
Savukārt dzīvoklī, kā jau rakstīju, nav jāgaida no kabeļu meistara, ka izvietos kabeli tā, kā saimnieki ir iegribējuši. Saimniekiem pašiem pēcāk ir to jāorganizē un jāizdara - pa zemi, pa gaisu, pa sienām vai caur dīvāniem vai jebkā savādāk. Da kaut grīdas segumu uzcelt un ielaist zem parketa. Un vai dara paši vai sauc citus meistarus - tā ir viņu darīšana.

Tā arī nesapratu, kāds sakars meistaram ar kompotu (nekompotents)? Laikam autore vienkārši ir neizglītota izlēcēja, kura pat smird no nevīžības, jo domā, ka ja viņa maksā par ūdeni, tad pašai nav jāmazgājas.

J JBK 15.09.2016

Var redzēt ka Jūs esat izglītots un inteliğents cilvēks ,kam nav neko labāku darīt kā rakstīts savus "gudros" komentārus .

Kādam taču jāatbild uz izcili idiotiskajām "sūdzībām". Tomēr ja pacenšas, var rakstīt arī gramatiski pareizi, vai ne? Vajag tomēr arī cienīt cilvēkus, kuri apmeklē šo portālu un kuriem jālauza galva par jūsu rakstīto!

Latviešu tautas 16.09.2016

Tomēr ja pacenšas, var rakstīt arī gramatiski pareizi, vai ne?
====
А зачем? И для кого? Для чиновничьего быдла?

Latviešu tautas 14.09.2016

Ха... Разогнали русских специалистов из Латтелекома, набрали по блату латышской школоты, которая в массе потом "свалила" на Запад, убирать за пенсионерами горшки с дерьмом в домах престарелых, а потом удивляются в некомпетенции оставшихся. Остались в массе алкаши, у которых руки трясутся с перепою, которых на Западе даже подсобниками не берут...

J JBK 15.09.2016

Komentējiet Latviski .

Atvainojiet, JBK, taču dižais Inčukalna izvirtulis, Vladlat, nepārvalda latviešu valodu tādā līmeni, lai spētu sakarīgi izteikties.

K Kent 15.09.2016

aizveriews tu purciema izvirtuli! vladlats loti labi runa un raksta un tas ka tev nepatik geji ir tava problema!

Latviešu tautas 16.09.2016

Komentējiet Latviski .
====
РОТ ЗАКРОЙ, ЧИНОВЬЕЧЬЕ БЫДЛО! МОЛЧИ! ВАС КОРМЯТ: СИДИ И ПОМАЛКИВАЙ!

R Raimonds Brutāns 13.01.2017

Sveiki vladlat! Saki lūdzu, kādēļ Tev tik bieži iznāk pieminēt anālo seksu? Vai tā ir bērnības trauma vai kāds pāridarījums apzinātā vecumā?
Pat viduvējs psihoterapeits varētu atbrīvot Tavas slēptākās vēlmes un Tu kļūtu brīvs. Tev nevajadzētu irst šeit, Tu varētu ar savu draugu nodoties dibenpriekiem kurus Tu šeit tik bieži piemini. Atbildi man, ja gribi zināt vairāk.

Latviešu tautas 14.09.2016

Сегодня, 14 сентября 2016 года в районе 16.45 по RADIO PIK 100 слышал часть передачи, в которой один из собеседников утверждал что богатейшие люди Латвии продают в Латвии недвижимость и уезжают на постоянное место жительства на Запад. В основном это направление США. Причём они из Латвии выводят и капиталы, и банковские вклады в банки Западной Европы, США и Канады. В следующие пару лет в Латвии возникнет ситуация когда платить пенсии будет не из чего...

Latviešu tautas 15.09.2016

А на каком языке хочу на том и буду комментировать!

B Badminton 13.01.2017

Jefiņu ģimene!

Latviešu tautas 13.01.2017

Jefiņu ģimene!
===
Согласен: быдло (люмпены) они и в Африке быдло! Быдло в не зависимости от национальности, расы, вероисповедания, сексуальной ориентации и пола!

Автору могу порекомендовать то, что рекомендовала в одной жалобе Tongo Po - ЧИТАЙТЕ КНИГИ! И не американские комиксы с картинками!!!

B Badminton 01.02.2017

Эти жалобщики были из елгавского района. Типичные колхозники, понаехавшие в Ригу. JBK-елгавский клуб бадминтона

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes