www.sudzibas.lv Tet Nekad nepasūtiet nekādas video filmas no Lattelecom digitālās TV

Lattelecom - Nekad nepasūtiet nekādas video filmas no Lattelecom digitālās TV

Nekad nepasūtiet nekādus video filmas no Lattelecom digitālās TV. Sodien nolemaam paskatities filmu Ultraviolets, pasutijaam (0.75/24h). Vakaraa iesledzaam, pirmas 10 minutes bija ok, bet pec tam saakaas!!! Viss raustaas, neviena varda nevar saprast, skana briesmiga. Piezvanijam uzinfo talruni 177, tur pateica, ka vienkarsi filma ir sliktas kvalitates!!! Tad kada velna peec ir japiedavaa tadas filmas!!!???

Z zaklina 31.03.2008

Pilnigi piekritu!Arii es reiz saskaros ar tau pasu problemu, vairs nekad nepasutosu nekadu filmu...

T TV 18.12.2009

*Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV savā datorā, neizmantojot internetu.
*Virzemes DIGITĀLĀS TV USB modēma uzstādīšana uz jūsu portatīvā datora vai stacionārā mājas datora,
speciālas programmas instalēšana un BEZMAKSAS TV kanālu
(LTV-1, LTV-7, LNT, TV-3, TV-5)noregulēšana uz datora.
*Konsultācijas par Virszemes Digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno DIGITĀLĀS TV dekoderi arī uz Jūsu televizora. *Noregulēsim/pielāgosim esošo TV antenu.

*Tālr: 26262215

J Jānis 14.06.2011

Man arī ir gan Lattelecom internets, gan Tv, bet ne viens, ne otrs neapmierina, viss raustās, trūkst pušu, vienkārši alus laikmets! Sevišķi tas sakāms par viņu ļoti, ļoti izreklamēto digitālo TV. Tā ir sviests! Ir dienas, kad viss tā raustās un pārtrūkst filma, ka ik pēc pusstundas jāpārstartē. Ja sūdzas viņu mājaslapā, tad atbilde ir, ka tehniķis apciemos un visu nokārtos. Tehniķi nez cik reizes bijuši, ienāk mājā, paskatās uz dekoderu, ja tajā brīdī tam deg visas vajadzīgās lampiņas, tad ok, tehniķis ievelk ķeksīti atskaitē un brauc projām. Tas jau nekas, ja 5 minūtes pēc viņa aiziešanas internets atkal pārtrūkst un dekoders uzkaras.
Mani šokē, ka tik liela firma, kas apgroza miljonus, sniedz tik draņķīgu, nekvalitatīvu pakalpojumu un serviss ir galīgi bedrē!

E es* 14.08.2012

Mani arii šokē, ka tik liela firma, kas apgroza miljonus, sniedz tik draņķīgu, nekvalitatīvu pakalpojumu un serviss ir galīgi bedrē!