www.sudzibas.lv Tet Neesoša parāda cedēšana (pārdošana)

Lattelecom - Neesoša parāda cedēšana (pārdošana)

SIA “Lattelecom“, izrādās, nodod parādu piedzinējiem arī neesošus parādus. 2016. gada novembrī saņēmu no parādu piedzinēju firmas SIA “Sergel” paziņojumu par parāda cesiju. Mans uzņēmums esot parādā Lattelecom 6.27 EUR (milzīga summa! Par kuru noteikti jānodod parādu piedzinējiem), bez tam toreiz taču bija vēl lati un iespējamā parāda summa nav konvertēta. Kopējā maksājamā summa bija 46.27 EUR. Lūdzu, lai atsūta pamatojumu parādam. Lattelecom pārstāve telefoniski apsolīja sameklēt rēķinu, kuru meklēja 2 nedēļas, beigās atbildēja epastā, ka viņi vairs nevarot iejaukties procesā, jo parāds ir cedēts. Respektīvi, ka viņiem nav tāda rēķina . MK noteikumos 2.1. un 2.2. punktā par parādu atgūšanas izmaksu apjomu ir minēts, ka tas nevar pārsniegt 17.-EUR. Šobrīd parādu piedzinēji vairs nevar šai summai “piemest” klāt 40.-EUR, tas vairs nav likumīgi. Regulāri maksāju rēķinus līdz šim brīdim, jo esmu Lattelecom ilggadīga kliente. Ne 2012. gadā, ne vēlāk nesaņēmu ne brīdinājuma vēstuli, ne epasta vēstuli. Tā kā man nebija ne jausmas, ka esmu parādā, izveidojās šāda situācija. Šajā gadījumā cipari Sergel parādzīmē maigi izsakoties ir aptuveni. Esmu ļoti vīlusies Lattelecom un gatavojos lauzt līgumu. Bet par Sergel lasiet arī citas sūdzības šajā portālā. Brīnos tikai, ka tāds uzņēmums kā Lattlelecom sadarbojas ar krāpnieku firmu.

C

G Garāmgājējs LV 16.09.2017

> Regulāri maksāju rēķinus līdz šim brīdim, jo esmu Lattelecom ilggadīga kliente.

Dīvaina situācija.

> beigās atbildēja epastā, ka viņi vairs nevarot iejaukties procesā, jo parāds ir cedēts.

Bet no Lattelecom bija pieprasīta tikai informācija, nevis kaut kāda "iejaukšana".

MacBeton 12.10.2017

Par neko ir jāmaksā NEKAS! Un viss.
Ja viņi nevar piestādīt rēķinu tad tu pat pēc likuma nedrīksti viņiem neko maksāt.