www.sudzibas.lv Tet Melīgs piedāvājums, nepamatots rēķins, problēmu nerisināšana

Lattelecom - Melīgs piedāvājums, nepamatots rēķins, problēmu nerisināšana

Paņēmu no Lattelekom internetu, Shortcut un filmas par 29,00eur mēnesī, tika solīts, ja nepatiks pakalpojums, tad varēšu 7 dienu laikā no tā atteikties un samaksāt tikai par patērēto. Tās pašas dienas vakarā pieslēdzu, apmēram 2 stundas patestēju, sapratu, ka internets nevelk, un ka Shortcut nerāda ne LNT, ne TV3, ne TV6 (solīja, ka rādīs), nākamajā dienā no rīta atdevu visu atpakaļ un gaidīju rēķinu, sagaidīju un biju ļoti nepatīkami pārsteigts - 17,47eur.
Rodas jautājums - par ko?
Mēģinot telefoniski sazināties ar Lattelekom ātri vien kļūst skaidrs, ka viņiem piezvanīt var TIKAI uz maksas telefonu (1,50eur).
Mēģinot sarakstīties, var dabūt TIKAI iepriekš sagatavotās atbildes no datora, kuras pie tam pēc būtības ir vienkārši dumjas.
Pēc ilgākām pūlēm gan tika pieļauts caur to pašu mājaslapu uzrakstīt operatoram, bet ko gan tas dod, ja atbildi tikpat neviens neraksta?
Nevienam neiesaku!

Sigita Bronze 20.04.2018

Telefona operatori pēdējajā laikā vispār "oborzeļi".

B brise 20.04.2018

Jau kādus 20gadus pie viņiem nets,tv,telefons,nupat ar elektriba!Apmierināts.nav bijis problemu.Kas vainas?Veiksmi viņiem!

C critical thinker 20.04.2018

eu, rēcīgi, tur tak tiešām bots atbild :D

C critical thinker 20.04.2018

"man žēl, ka nesaprotu" :D lattelecoms nav pirmais botu izmantotājs latvijā?

M Mārtiņš4 23.04.2018

Lattelekom pārskatīja rēķinu un to samazināja uz 2,09eur, tagad esmu apmierināts.