www.sudzibas.lv Tet Mānīšana

Lattelecom - Mānīšana

Neiesaku uzticēties Lattelecom solījumiem!!!

Ievācos jaunā dzīvesvietā (Centrs), kur varēja pieslēgt tikai DSL pieslēgumu.
Telefoniski smuki pastāstīja, ka Optiskais internets tiks pieslēgts pēc 3 mēnešiem un pagaidu variantā varu noslēgt līgumu par DSL pieslēgumu. Tā arī izdarīju.
Pienāca šī gada marts (3 mēneši vēlāk). Man saka, ka optiku ierīkos aprīlī.
Aprīlī saka, ka jūnijā. Un tagad man saka, ka līdz oktobrim.

Z

A AK79 03.06.2013

Aciimredzot radaas zinami sarezhgjiijumi, kas trauceeja darbus pabeigt noteiktajaa laikaa. Tiesa, maksaajumi gan tiek pieprasiiti laiciigi. Kaa buutu, ja klienti ari teiktu - "Mees maksaasim, kad sanaaks" oficiaalaakaa formuleejumaa?

Z zerox112 03.06.2013

Tam visam klāt vēl nāk interesanta problēma - kad notiek augšuplāde, internets vnk pazūd. Nevaru atvērt nevienu web lapu. Un man uz to atbildēja (telefoniski), lai pieslēdzu dārgāku DSL.

S smīkņa 03.06.2013

Lai labi darbotos lejuplāde, vajag būt kaut nedaudz brīvam augšūplādes kanālam. Tas tāpēc, ka lejuplādējot datus, tiek augšuplādēti apstiprinājumi, ka lejuplādētās paketes (dati) tika saņemtas:

Lai problēmu atrisinātu, nevajag pilnībā noslogot augšuplādi, bet atstāt kādus 100-200kbps rezervei. To var darīt lielākajai daļai routeru, ja nav routeris, vari ielikt augšuplādes ātruma limitu P2P programmās, jo nekas cits parasti augšuplādi tikpat kā neizmanto.

S sicis 03.06.2013

Vēstulē taču rakstīts - "plānotais" termiņš un "ja neradīsies sarežģījumi". Ja jebkad esi veicis kādus būvdarbus, tad zināsi, cik grūti tajos ir kaut ko ieplānot. Šāda mēroga būvdarbi nav izņēmums - sākot no gruntsūdeņiem tranšejās un beidzot ar māju apsaimniekotājiem, kas atsakās ļaut ievilkt vadus savā mājā kamēr viņiem neierīkos optiku "visai dzīvei bez maksas". Tie visi ir neplānoti sarežģījumi, kuru dēļ termiņš nobīdās. Ja tev interesē, kas tieši pie vainas tavā gadījumā, uzraksti @lattelecom tviterī, feisbukā vai draugos. To pašu iesaku darīt tiem, kas te sūdzās par lēnu augšupielādi. Viss ir risināms!

Z zerox112 03.06.2013

Man augšuplāde ir 40kb/s. Un kad pirmo reizi par to pateicu LTC tehniskajai daļai man netica neko par brīvu augšuplādes kanālu.. Teica tikai to, ka vajag vairāk maksāt labākam pieslēgumam.

Bet nu aktuālaikais jau ir tas, ka sola un sola to optisko netu, bet nekā.. Nekādā gadījumā nebūtu ņēmis DSL, ja pateiktu, ka jāgaida vairāk kā pusgads. Jo cena nav nekāda mazā.

S smīkņa 03.06.2013

Tad piesaki viņiem problēmu, ka tev ir zems augšuplādes ātrums, ja to nerisina, droši lauz līgumu. Vai tad citu interneta pakalpojumu sniedzēju nav?

Z zerox112 03.06.2013

Nu līgumā ir rakstīti tie 40kb/s. Bet nebija nekas teikt par to, ka lejuplāde pazudīs pavisam uz to brīdi. Jo man darbs balstās uz augšuplādi un paralēli jābūt atvērtām citām lapām. Bet tas nestrādā.

Un rakstīju viņiem par to 2 reizes un 1 reizi zvanīju.
Kā jau teicu. Teica lai maksāju vairāk par labāku savienojumu.
Un pēctam vnk pateica, ka augšuplādes resursus tērējot, tā notiek. Nekad tā nav bijis un līgumā tas nav minēts

S smīkņa 03.06.2013

Tad pats vainīgs, ka paraksti līgumu, kurā augšuplādes ātrums ir zemāks par iezvanpieejas ātrumu.

R ri4y 06.06.2013

Parasti pie tā ka nevar ierīkot optiku ir vainīgs namsaimnieks, jo LTC dod info, tad kad visas tāmes un ar visiem piegādātājiem viss noformēts tikai vajag atbildi pie namsaimnieka, kas parasti ievelk procedūru, teiksim viņam kaut kas līgumā nepatīk vai vēl kaut kas...