Lattelecom-Majas VDSL

Taa MDSL reklaama par arzemju trafiku 256kbs ir galiigie meli reaali knapi 128kbs naktii. Peec sarunas ar 8000114 operaatoru kurs uzklausija manas pretenzijas uzzinaaju, ka cipars 256kbs aarzemju trafiks ir teoreetiski iespeejamais maksimaalais aatrums, taa kaa ja tev ir apmaina kaut vai 10kbs liiguma saistiibas firma ir izpildiijusi. Taa kaa man atliek vien gaidiit to briidi kad man izdosis ieraudziit so sapnu ciparu savaa datoraa!

J

E Elina 30.09.2003

Neviens interneta provaiders nevar Jums garantēt kaut kādu ātrumu tai skaitā Apollo. Garantētais ātrums var tikt nodrošināts ar optiku. Tie provaideri, kuri saka ka garantē ātrumu - nu domājiet lūdzu loģiski!

A Alex 06.10.2003

4to kasaetsja MDSL, to posle 18(20) po rabo4im i po vyhodnym skorost' v principe 256 kbps(kak i ogovoreno v kontrakte)Dnjem skorost' malen'kaja, no ranwe zarubezhnyj net voodwe dnjem nebyl dostupen.A 4to kasaetsja skorosti(bits / bytes), to skorost' zajavljaetsja provajderami oby4no kak raz v bits : 256kbps - 32KBps,1Mbps - 128KBps...

K k 28.11.2003

nu ko paarsledz ligumu uz mazaaku atrumu teiksim uz 128, un tu par to pashu , resp. esosho kvalitati maksaasi mazakas naudinjas,otrs variants lauz ligumu , un meklee ko citu, bet cik es zinu Rihaa izvele nau neko liela!3 variants padari traku regulatoru un tad varbuut kaut kas mainisies!cienjaa K