www.sudzibas.lv Tet Lattelecom virszemes TV

Lattelecom - Lattelecom virszemes TV

Neesmu apmierināts ar Lattelecom virszemes TV attēla kvalitāti. Dekoderi pirku par 39 Ls + piemaksa par uzstādīšanu, piegādi un karti. Attēls ne tuvu nav vēlamajam, bieži tas sadalās kubikos, vai attēls "iestrēgst". Par maksāto naudu vēlos saņemt solīto kvalitatīvo attēlu!

E

I inguna 16.02.2010

Es ari piekrītu ka galīgi garām.labi tik rāda tos 5 kanālus-pārējos nevar redzēt.un vēl labi krievijas 1.

A Apollo 16.02.2010

Nezinu kaa ar Lattelecom virszemes TV, pats samaksaaju 160ls par TriColorTV(pilns komplekts) un tagad maksaaju tikai 25ls gadaa... skatos paari 1500 kanaaliem. No kuriem 700 saprotama valoda(ar tulkoshanu uz krievu valodu)

R Rūdis 17.02.2010

Piekrītu, ka kvalitāte nebūt nav laba!Tagad olimpiādi nevar normāli skatīties, dekoderis vecvecākiem karās uz vella paraušanu. Ka tik nav brāķis.

A Andra 22.02.2010

Mani tracina vadu mudžeklis, kaste un vēl tas, ka jāieslēdz/jāizslēdz ar 2 pultīm. Lieks čakars. Butu zinājusi, laikam nepirktu, labak jauns TV ar iebūvētu uztvērēju, .

H Hugo Djego 22.02.2010

Andra, vo, vo-nopērc tādu kā es-ar mpeg2 sistēmu, lai tikpat dekoderis japērk :D

R raimonds 09.03.2010

Vis ļoti vienkārši - paņemam to melno kasti, iesperam ar kāju (ideāls stresa noņēmējs), nospļaujemies uz iztērēto naudu, izmetam ārā. Mums latviešiem jau sen bija japierod ka valsts un valsts uzņemumi mūs apzog uz līdzenas vietas. Un dodam iespēju komercsabiedrībām kurās attieksme pret klientu ir normālā vai augstā līmenī - IZZI, VIASAT, BALTCOM, vismaz ir skaidrs par ko tiek maksāts.

K kristine 17.03.2010

vnk vajadzēja izvēlēties Viasat :)
maksā 3, 50 mēnesī 3 gadus + vēl pirmos 3 mēnešus skataties vislielāko paku!!!
un tehnika nāk bezmaksas...un kā jau zināms satelīts ir pieejam visā Latvijā!!
un tad ar nekādiem dekoderiem nebūs problēma..
it sevišķi bažas raisa ši dekodera ražotājs - TV star... kas tas tāds???
viasatam vismaz ir samsung un thomson, tādi tomēr ir respektabli!!!

X xxx 24.03.2010

ja kādam interesē objektīva informācija tad palasiet šeit:

tur šis tas par tiem DVB uztvērējiem, kvalitati, signāla uztveramību, antenām.
P.S. tur tiešām ir reāla un objektīva informācija par digitālās TV darbību un kvalitāti

X xxx 24.03.2010

ja kādam interesē objektīva informācija tad palasiet šeit:

tur šis tas par tiem DVB uztvērējiem, kvalitati, signāla uztveramību, antenām.

A Arturs 07.07.2010

ja vēlies skatīties Discovery, tad izvēlies to paku kur ir iekļauts šis kanālas!
Neviens operators neko nekad bezmaksas nedos, uzskatu, ka kvalitāte VTV manai Omei ir kolosāla, viss atkarīgs no antēnas. Nevajag čīkstēt, ja gribi kvalitāti to var atrisināt.Piemērs, ja Tev vecs mobīlais tad sarunas kvalitāte būs pašvaka, ja labs jauns mobīlais tad kvalitāte ir ok, vai tā nav? Tad ko sūdzamies ? ?? DOMĀJAM UN RISINAM!

S Smaidīgā 26.07.2010

Tas, ka bez maksas neko nedod, tas taisnība, visur jau kaut kas slēpjas apakšā, bet es tomēr esmu pret Lattelecom - pārāk daudz slikta esmu dzirdējusi, pati pie omītes laukos arī sapratu, ka pati nekādā gadījumā nebūšu viņu kliente. Tad jau labāk vēl piezvanīt Viasat, jo vēl joprojām var pieslēgt pa 3.50 Ls.

J juris 16.08.2010

diezgan tracinos tv dekoders jo vienkarsi skatoties uzmetas vajs signals un ar to viss beidzas kad zvanu viniem atbilde sekojosa nav noreguleta antena ta ka vajag tas nekas ka pirms tam viss gaja un tad peksni smiekli nak

A ass 05.09.2010

Tā nu tas ir gan. Kaimiņš jau jūlijā pārgāja uz viasatu, es kautkā vēl nevaru saņemties, bet visa tā laža reizēm nenormāli kaitina

S Santa 05.11.2010

Ir viegli sūdzēties un neko nedarīt. Iesaku Virszemes televīzijas lietotājiem piezvanīt uz 177 un Jums atrisinās Jūsu "kubiku" problēmu 5 minūšu laikā !

L Labrador33 17.09.2013

Iegaadaajos to dekoderu pirms gada ar PRIEKSHAPMAKSAS karti.Viss gaaja daudzmaz normaali, bet pagaajushonedeelj saaka uzkaarties maksas kanaali.Indikators uzraada vaaju signaalu.Sazvaniijos, izstaastiiju simptomus, man ieteica iegaadaaties jaunu antenu Funke.Taa arii izdariiju.Tachu tikai mazliet uzlabojaas, maksas kanaali uzkaraas.Visaadi pa balkonu izneesaaju to antenu, atradu optimaalaako vietu, tachu joprojaam maksas kanaali karas.Zvaniiju, gaidiiju, izstaastiiju probleemu, bet paartruuka sakari.Izraadaas, tas 177 ir paaugstinaatas maksas telefons, jo man bija atlikushi LS 1.88, bet parunaaju labi, ja 3 minuutes!