www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, slikts serviss

Lattelecom - Krāpšana, slikts serviss

Diemžēl ogrē nekas cits nedarbojas kā lattelecom internets īpaši mūsu dzīvokļu mājā, plusā tas nedarbojas ne tuvu labi, pie reizes ievācoties dzīvoklī nolēmām ka vajag televīziju zinot ka gribam pieslēgt pie smart tv.
1) mēs nevarējām mēnesi pēc ievākšanās tikt pie interneta un televīzijas, jo iepriekšējais dzīvokļa iemītnieks neuzrakstija iesniegumu par to ka šajā adresē vairs nelietos pakalpojumu, par cik mums nav kontakti ar šo cilvēku lattelecom vajadzeja noskaidrot faktu vai cilveks šeit dzīvo un vienkārši atslēgt. Bet tas process bija tik ilgs.
2) atnāk meistari uzliek rūteri, dekoderi un ievelk internetu. Bet kas par vainu smart tv nevajag dekoderi jo ir smart tv aplikācija kur maksājot par to pakalpojumu tu saņem 4k kvalitātes televīziju un filmas, ar dekoderi ir tikai mīnusi, lieki stāv pie elektrības, maksā par ierīci, un bildes kvalitāte zema.
3) bija reklāma ka ir 4k dekoderis, sazvanijām operatoru, teica ka varam savu esošo dekoderi samainīt ar 5€ samaksu, aizejot uz filiāli, pasaka ka nē turpiniet maksāt par esošo ierīci vai sanāk lauzt līgumu dēl kura jāmaksā kompensācija 120€ un tad plusā ja gribas to jaunās paaudzes dekoderi viņš ir jāpērk! Galīgi nav izejas.
Piemiedzam acis maksajam par kasti kuru nelietojam lai nebūtu jālauž līgums, lietojam shortcut aplikāciju uz televizora.
4) 2019. Gads klāt kā jaunums! Gribat lietot shortcut aplikāciju maksājiet atsevišķi! Par ko tam mes maksājam jau esošajā rēķinā! Par to kasti, pat televiziju izmantojot to kasti un internetu, plus ja gribu no telefona man ar to pašu līguma numuru ir jāpiemaksā 6€
lauzīsiet līgumu 120€ jo slēdzāt to uz noteiktu laiku.
Vēl piemirsu piebilst šajā pusgada laikā viņi nebrīdinot pielika maksas pakalpojumu shortcut films būtu vismaz brīdinājuši ka to darīs, tāda nebija.
Nevar mainīt datumu kad maksāt rēķinu, līdz ar to vienmēr maksāju kavējuma maksu plusā.
Nu slauc viņi kārtīgi.
Tas viss tikai pusgada laikā
un ko par to saņemu, bezpalīdzīgus operātora ieteikumus, internetu kas ir 100 megabiti sekundē un tas ir krutākais internets, vinš nevelk ne televīziju kad darbojas dators vienlaicīgi ar to, maksāšana par ierīci piespiedu kārtā, neredzam televīziju jo lai aplikāciju lietotu jāmaksā par aplikācijas izmantošanu, neapmierina kaut kas? Maksā un kompensē!
Kā viņi tik stulbu ideju prot pārdot cerot ka nepazudīs klienti, šobrīd meklējam ko citu, bet pretīga attieksme.