www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, nepatiesa informācijas sniegšana

Lattelecom - Krāpšana, nepatiesa informācijas sniegšana

Saņēmu vēstuli pastkastē no šīs brīnišķīgas kompānijas ar piedāvājumu. Akcija spēkā no 23.10.2017 līdz 23.11.2017.G. Un gribēju pieslēgt sev pakalpojumus internetu 250 mbit/s un interaktīvo tv, kā norādīts bija vēstulē cena par abiem pakalpojumiem 16,00 eur un plus vēl jaudīgs wi-fi rūteris! Izskatās pievilcīga cena! Kāpēc gan nē! Zvanu, saku tā un tā vēlos šo piedāvājumu, izrādās par šo cenu viņi dot tikai 100 mbit/s nevis 250 kā rakstīts vēstulē! Un rūteri jaudīgu priekš ātruma 250 mbit/s - izrādās man pašai vajag pirkt par 73 eur! Nu un kur te viņu akcijas, nesaprotu! Viena vienīga krāpšanā!

F

MacBeton 24.10.2017

Pirmkārt, visi kas grib tos megabitu simtus IR OBLIGĀTI JĀAPPIS! Tas ir fakts!
Otrkārt, kamēr neieviesīsi sev datorspecu - tavs viedoklis vispār nav ne zvirbuļa sūda vērts.