www.sudzibas.lv Tet Krāpšana, meli, liekulība

Lattelecom - Krāpšana, meli, liekulība

Šis cilvēks ir krāpnieks, viņš pieņem darbā cilvēkus bez darba līguma, uzdodas par lattelecom pārstāvi, sola maksāt lielu naudu, tikai kad jāmaksā tad pašam "aste starp kājām " un ciek par saviem bijušajiem darbiniekiem sūdzības internetā, kad darbinieki radot lielus zaudējumus uzņēmumam un ka strādājot bez darba līguma, ka darbinieki paši vainīgi! Šī persona - D. sola ka būs darba līgumi, un pēc diva nostrādātām nedēļām saka ka viņam neapmierinot darbinieku darbs, ka klienti ir neapmierināti, man pašai nav gadījies, bet man ir četri pazīstami cilvēki kurus iesūtīju pie viņa darbā uz pārbaudi, un kā jau domāju, visi četri tika apkrāpti! D, izmaksā cilvēkiem ko solīji, domāju ka zini par ko runāju! Ja nē, tad runāsim caur valsts darba inspekciju un tiesu! Šiem cilvēkiem, kuriem tu devi darbu bija diktofons, un visi jūsu solījumi šeit ir ierakstīti! Varbūt ielikt publiski facebook.com? Un nav ko likt sūdzības par citiem, tu apkauno pats sevi, tādā veidā gribot padarīt sevi par godīgu. Uz cita rēķina tu laimi nesameklēsi! Nestrādājiet pie šīs personas, bet j strādājiet, tad rēķinieties ar sekām! Sākumā būs viss kā caur puķītēm, bet vēlāk, tīrākā elle! D. bojā gan savu reputāciju, gan lattelecom uzņēmuma reputāciju ar savu šādu darba stilu! Neuzķerieties uz šī cilvēka mānekļa, esiet uzmanīgi, neiesaku pie viņa strādāt un ņemt viņu darbā! Krāpnieks, melis, liekulis! Lai veicas D! V un sazinies ar saviem bijušajiem darbiniekiem, un samaksā ko solīji!

N

Dāvids Zālītis 16.05.2018

God., Edgar Smiltniek!

Žēl, ka nespējām sadarboties un atrast kopīgu valodu.
Pret Tevi es varētu ierosināt krimināllietu, bet es to nedarīšu, skatos un zinu, ka Tev jau tā problēmas viena pēc otras.
Ceram, ka citur Tev veiksies labāk!

N neuzķeries 16.05.2018

Par ko ierosināt krimināllietu ? Par to ka jūs solat darba līgumu bet nedodat ? Es arī varētu uzsākt krimināllietu ! Darba inspekcijai būtu ko darīt !

Dāvids Zālītis 16.05.2018

Atver vaļā ziņojumus, Tev stāv nosūtīta vēstule.

A AnvoyT 17.05.2018

Darba līgumus sastāda un sagatavo uzņēmuma personāldaļa, tur tad arī būtu jāvēršas ar jautājumiem par darba līgumu un nosacījumiem. Kaut kādam pārdošanas aģentiņam vispār nevajadzētu būt nekādai atbildībai nodarbināšanas jautājumos. Neticu, ka tik prestižs uzņēmums (kurš daļēji ir piederošs valstij) nodarbotos ar kaktu nodarbināšanu. Konkrētais indivīds diezin vai ir tiesīgs vienpersoniski nodarbināt cilvēkus uzņēmumā, pat tad, ja ir struktūrvienības vadītājs - arī darba intervijas vada personāla speciālisti. Vērsieties SIA Lattelecom personāldaļā un precizējiet situāciju. VDI arī būtu interesanti, ņemot vērā, ka uzņēmums daļēji pieder valstij.

Dāvids Zālītis 18.05.2018

Tas ir ārpakalpojuma SIA, kur viņam bija jāvēršās, te ar Lattelecom nav sakara, diemžēl, pats Edgars nesaprot, ko tagad ir izdarījis un sarakstījis, apkaunojot un ceļot neslavu manam vārdam. Nemaz nedomājot par to, kādas sekas sekos par šo visu.

A AnvoyT 18.05.2018

Tik skaista publiska ķengāšanās! Rādās, ka te neviens nav bez vainas un ar likumdošanas ievērošanu visām iesaistītajām pusēm ir zināmas problēmas. Rādās, ka neslavas celšana Jums abiem ir tāda kā hobija padarīšana.

Redzets 17.05.2018

Es stradaju pie Davida 3 gadus. Redzeju daudz ko, kadi cilveki naca stradat ka agenti un visu cienu Davidam, ka vins palidzeja visiem izaugt un macija vinus ari mani. Vins deva daudziem iespejas. Es neticu, ka tas ko esi uzrakstijusi ir patiesiba, jo jau vairak ka pusgadu, musu komandai nav pievienojusies neviena meitene, esmu vieniga. Varbut gaji un skatijies ka citi pardod un biji tikai ka enotaja, jo sakuma japierada, ka tevi vajag nemt darba. Un zinasanai, darba alga ir komisijas par piesaistitajiem klientiem, stradajam, kad gribam un cik daudz, mes visi esam pasnodarbinati. Komisijas maksa izmaksatas vienmer laikaa. Nevienam nekadas taadas problemas, kuras aprakstiji nav. Un visiem mums ir sadarbibas ligums par sniegtajiem pakalpojumiem.

Оккупант 18.05.2018

я ничего не поняла. о чём эта жалоба? вам не заплатили? вы переработали? то что клиенты недовольны это нормально на это внимание не обращайте, а всё остальное вообще не понятно. при чём тут darba inspekcija?

Оккупант 18.05.2018

если они не оформили договор значит они не приняли на работу. что вы мозги засоряете?

Оккупант 18.05.2018

ага, а ёщё автор этой жалобы пишет что отправил четырёх своих друзей на эту плаху...