www.sudzibas.lv Tet Krāpšana klientu

Lattelecom - Krāpšana klientu

Neiesaku, slēgt līgumus ar šo kompāniju, jo ja gadījumā izdomājt mainīt dzīvesvietu (tajā pašā pilsētā uz citu adresi), tad pastāv tāda iespēja k jums būs līgumsods jāmaksā apm. 40€! Redz firma liela, bet pārklājums nav tik kvalitatīvs un ne visur pilsētā ir iespējams pārvilkt viņu pakalpojumus, tāpēc, protams, klients ir vainīgs un par pakalpojumu izbeigšanu maksā sodu! Skaisti, ka jāmaksā par to, ka nevar uzņēmums klientam tajā pašā pilsētā nodrošināt pieslēgumu un + par to TU klient maksā viņiem sāpju naudiņu! Apdomājiet vai vajag uz noteiktu termiņu slēgt ar šādu firmu pakalpojumus!

Dainis 26.07.2017

Tāpat kā jebkurš cits uzņēmums šaubos, ka Lattelekom grib nodarboties ar labdarību un sponsorēt no savas kabatas jūsu dzīvesvietas maiņu..

K klintuciss 26.07.2017

Neviens jau neliek viņiem sponsorēt, ja viņi nevar nodrošināt tur savus pakalpojumus, kāpēc man būtu viņiem jāmaksā līgumsods, tā kā manas vainas dēļ tiek līgums lauzsts, varēja vienkārši pateikt nevaram tur jums ierīkot tāpēc līgums jālauž un viss! A viņi redz prasa lai par to es maksāju! Kur loģika?

TasEsLV 26.07.2017

Un ja es dzīvoju Rīgā juglā un pārvācos uz Rīgu (Tā pati pilsēta) ķengaragu, un man juglā pie mājas 100m attālumā bija kafejnīca kas nodrošināja bezmaksas piegādi - viņiem būtu jānodrošina arī tā uz ķengaragu? Un ja nenodrošina es lamāšos?

K klintuciss 26.07.2017

Es uzskatu ka tur klienta vainas nav!

alergologs 26.07.2017

Sen jau skaidrs, ka no lattelecom jāturas pa gabalu.

K klintuciss 26.07.2017

Tad jau tu neesi lasījis rakstu! Kāds sakars ar bezmaksas piegādi?! Ir runa par to, ka viņi no manis prasa NAUDU ne par ko! Es saprotu, ja man tur ievilktu visu, es maksātu, bet ja es pati aizvedu uz Lattelecom centru visas iekārtas visu nodevu un beigās pasaka ka man jamaksā ligumsods? Par ko man jāmaksā?

C critical thinker 28.07.2017

par to, ka tev bija termiņlīgums ierīkošanas adresē. vēl kas interesē?

G Gunars1987 26.07.2017

Labāk ņemt satelītu televīziju nekā ņemties ar tiem provaideriem ka vienā mājā rāda bet pāri ielai pakalpojumu nenodrošina...

C critical thinker 28.07.2017

TasEs, mēs jau to saprotam, bet ne jau sūdzību autori 98% šeit...

E Es tevi atradisu loh 05.08.2017

Tiešām patīk nonākt parādsaistībās ar citiem uznemumiem. Ieberziens izraisa adrenalinu.