www.sudzibas.lv Tet Krāpšana

Lattelecom - Krāpšana

14. Augustā veikalā Tet (Lattelekom) Spice Home, pasūtījām iepriekš piezvanot no rīta telefonu Iphone Xs max zeltā krāsā 64 mb, bija par 100€ lētāks, nekā visur. Jautājam, kāpēc lētākā cena, atbildēja, ka kārba ir atvērta, telefonu rādīja klientam, bet viņš izvēlējas 256 mb. Atbraucam vakarā pēc telefona, ieslēgt to aizliedza, kamēr nesamaksāsim... Ok, mēģinām samaksāt ar firmas karti, darbinieks pateica, ka nevar noņemt pvn. Kāpēc? Atbilde, jums ar firmu kaut kādas problēmas... Kādas? Atbildes nav... Pienāca cits darbinieks, teica, ka ar firmu viss labi, varam nopirkt bez pvn. Nopirkam, no kartes samaksājam. Ieslēdzam telefonu, bet tur ir svešs akaunts.. Jaunajā telefonā! Neko nevar izdarīt, jo visur ir paroles. Tas ir normāli? Atgriezāmies veikalā, teicam, ka tāds telefons nav vajadzīgs, darbinieki meloja, ka viņš ir jauns. Naudu atgriezt negribēja, jo līdz veikala slēgšanai palika dažas minūtes, it kā nāciet no rīta, būs veikala vadītājs, tad problēmu risināsim. Nebijām ar mieru, jo braukt līdz mājai 250 km, no rīta uz darbu. Beidzot pārskaitīja naudu atpakaļ uz firmas karti, čeku anulēja. Parērēti nervi, sabojāts garastāvoklis. Nekad nepadomātu, ka tāda liela firma tā var darīt. Nekompetenti darbinieki kā bonuss. Nekad vairs nekādu darīšanu ar šo it kā slaveno firmu.
P. S. Telefonu bez problēmām nopirkām T/c Spice (Iphone Oficālajā veikalā) . Jaunu! Komentārs no veikala vadītāja bija, ka mums pārdeva Demo-versiju, pat nepārbaudot to, un naudiņu saņemot kā no jauna. Krāpnieki!
P. S. S. Nekādu atvainojumu nesaņemam.

20.08.2019

D

K Kristīne Belova 11.07.2019
Perkam ekanomisko paku atkal cena klāt bet visi kanāli kam jābūt viņa neiet.

Neiet visi ekanomisko pakas kanali.perkam tik dārgu papildināšanas kodu un vēl nerada visus ekanomiskas pakas kanalus