www.sudzibas.lv Tet Krapnieki

Lattelecom - Krapnieki

Sazvaniju pagajusho nedelj sho jauko iestadi, kur man smalki apstastija, ka var dabut senioru komplektu par 19,90 eiro menesi. Es vel pateicu, ka jauki un ka varetu atteikt telefonu (no kura zvanit nevar, bet ienak tikai ienakoshie zvani), tad butu vel letak. Man pateica, ka jaa, bet lai padoma par telefona atteikshanu, jo varbut taa, ka nozelo un velas tomer atstat sho numuru. Taa nu naivie vecie ljaudis cereeja uz leeto komplektu, kas varetu izmaksaat ap 16 eiro menesi, bet nekaa. Zvanot shodien, izradijjas, ka bus jamaksaa 19,90 eiro un nekada telefona ar ienakoshajiem zvaniem tur nav. Cik shausmiigi, ka Latvija nav konkurences un monopols dara, ko velas ar tiem nabaga cilvekiem, kuriem nav pat tas iespejas izveleties citu operatoru lauku rajonos. Ceru, ka driz Latvija vares lidzinaties Eiropas attistitajam valstim, kur ir liela konkurence un ja cilveks negrib vienu pakalpojumu sniedzeju, tad izvelas citu.

P