www.sudzibas.lv Tet Klientu maldināšana, pievienojies kolektīvam iesniegumam, neesi vienaldzīgs!

Lattelecom - Klientu maldināšana, pievienojies kolektīvam iesniegumam, neesi vienaldzīgs!

Esmu ļoti neapmierināts ar Lattelekom sniegtiem pakalpjumiem. Lattelecom mani ir maldinājis dodot solījumu par pakalpojumu, taču solījums neatbilst realitātei. Uzskatu, ka Lattelecom pielieto AGRESĪVU mārketingu lai pievilinātu klientus, maldina klientus, netur dotos solījumus, dzenas pēc peļņas par jebkuru cenu. Kaut ko tādu varētu gaidīt no mazpazīstama uzņēmuma - "viendienītes", bet ne no Lattelekom ar miljoniem peļņu gadā! Ir dzirdēts par neapmierinātiem IZZI klientiem, bet citi komunikāciju operatori ir centušies uzturēt uzņēmuma godu klientu priekšā. Lattelekom mani ļoti nepatīkami pārsteidza.
Lattelecom man ir izrakstījis rēķinus, kuri neatbilst pakalpojuma piedāvājumam. Mūsu ģimene ir Lattelekom pastāvīgais klients gandrīz 40 gadus! Lattelecom pārstāvis 2012.g. decembrī un 2013.g. janvāra sākumā vismaz 4 reizes manuprāt vispusīgi un pacietīgi reizes četras zvanīja, izskaidroja un pārliecināja par Interaktīvās TV iespējām, TAI SKAITĀ, par 3 mēnešu bezmaksas IZMĒĢINĀJUMA laiku Interaktīvai TV, iespēju ATTEIKTIES no piedāvājuma. Pārstāvis arī teica, ka līgums būs TV aprīkojuma kastē un līgumu es varēšu parakstīt, kad pārliecināšos par TV kvalitāti un atteikšos no Baltkom. Biju pārsteigts, ka kurjers izsniedzot sūtījumu deva parakstīt arī līgumu. Domāju, ka tas ir pagaidu līgums, bet izrādās nevajadzēja pasūtījumu pieņemt, ja ir neatbilstība ar solīto. Nezinu, kāpēc Lattelekom tirdzniecības pārstāvis piedāvājuma detaļas izrādās nav saskaņojis ar Lattelecom. Labi, ka parakstītais līgums bija par tehniskiem jautājumiem un pamatlīgums bija apstiprināms internetā. Otro līgumu neapstiprināju.
Uz piedāvājuma saņemšanas brīdi abonēju Lattelecom Mājas komplektu ekonomiskais un maksāju 11.89Ls/ mēnesī. Lattelekom pārstāve Virgīnija Knazeva piedāvāja pieslēgt un IZMĒGINĀT interaktīvo TV 3 MĒNEŠUS BEZ MAKSAS. Ja mani neapmierinās pakalpojuma kvalitāte, es varēšu atteikties no Lattelekom Interaktīvās TV un palikt pie Baltkom TV. Lai man būtu kaut kāds rakstisks apliecinājums par piedāvājumu, lūdzu pārstāvei atsūtīt to pa e-pastu. E-pasta piedāvājumā tieši tā ir rakstīts: "Jūs iegūsiet 37 TV kanālus (pamata paka) + Visas 7as tematiskās pakas 3 mēn. bez maksas." Acīmredzot Lattelekom darbiniekiem ir grūtības pat ar elmentāru matemātiku, ja nesaprot „+” saskaitīšanas zīmes nozīmi. No tā var saprast, ka visi 37 TV kanāli (pamata paka) UN Visas 7as tematiskās pakas ir 3 mēn.bez maksas. Tas pilnībā saskan ar Lattelekom pārstāvja teikto iepriekš zvanu laikā man pa telefonu. Uzskatu, ka Knazevas kundze tiešām centās, mani pārliecinot pieņemt Lattelekom jauno piedāvājumu, jo es nebiju viegls klients pārliecināšanai.
Es nekad nebūtu piekritis maksāt no pirmās dienas, jo
a) man bija Baltkom pieslēgums un vēl mēnesi ir jāmaksā par to,
b) ģimenes locekļi izvērtēja Lattelekom TV un nav apmierināti ar Lattelekom TV (mazāks kanālu skaits, atšķirīgi kanālu numuri, ļoti mazi burti),
c) vadu un kontaktligzdu ievilkšanas darbs un izmaksas,
d) jāuzņemas 24 mēnešu saistības abonēt Lattelekom TV.
Tādēļ pieņemot Lattelekom piedāvājumu uzskatīju, ka 3 mēnešu bezmaksas Interaktīvās TV piedāvājums kaut cik atsver neērtības pārejot uz Lattelekom TV.
Lai arī uzskatu, ka strīdus gadījumā KLIENTAM IR TAISNĪBA, mīļās miera labad TOBRĪD no savas puses pat piedāvāju samazināt bezmaksas izmēģinājuma laiku uz vienu mēnesi, maksājot kā līdz tam 11.89Ls/ mēnesī par ekonomisko komplektu. Lattelekom pārstāvis teica ka būs jāmaksā Ls14.10. Ls 14.10 nav gluži Ls11.89. Lai ari summa it kā ir maza, bet kāpēc man jāmaksā pa virsu? Turklāt tas bija mans labprātīgs solis samazināt bezmaksas laiku uz 1 mēnesi. Ja no nākamā mēneša Lattelekom piestādīs rēķinu par pilnu summu Ls15.85, tad kopā es 3 mēnešos būšu zaudējis (15.85 -11.89)*3=Ls11.88, kas ir jūtama summa mūsu ģimenei.
Saņemot rēķinu atklājās, ka Lattelekom sarēķinājis, ka jāmaksā Ls28.76, kas ir par Ls16.87 vairāk nekā sākotnējais Lattelekom piedāvājums. Ziniet, tā ir KRĀPŠANA!
Ja Jūs nezināt, ir TV operatori Rīgā, kas piedāvā pat 6 mēnešu bezmaksas izmēģinājuma laiku, zemāku abonēšanas maksu un tur doto vārdu, diemžēl mūsu mājā šis operators nestrādā, bet izvēle ir vienmēr.
Tikai, kad uzrakstīju rakstisku sūdzību ar atteikumu (3 mēnešu izmēģinājuma laiks Interaktīvai TVnebija pagājis un līgumu nebiju parakstījis) no visiem pakalpojumiem (ģimene 40 gadu klients), Lattelecom sarosījās. Atteicos tik un tā un nodevu iekārtas ar aktu.
Pēc dazām dienām zvana Lattelecom darbinieks un pieprasa nodot iekārtas un jautā, kā esmu apmierināts ar Lattelecom. Protams, pasūtīju kārtējo Lattelecom jefiņu uz zināmu vietu.
Un tas nav viss! Nākamā mēnesī saņēmu pilnu rēķinu par pakalpojumiem. Nereaģēju - domāju aptvers kļūdu, bet nekā. Nākamā mēnesī jauns rēķins un 98Ls līgumsods par līguma laušanu un brīdinājumu, ka nodos parādu piedzinējiem. Zvanu atkal Lattelecom jefiņiem un jautāju kāds līgumsods, par kādu līgumu, neko neesmu parakstījis. Pēc kādām 3 dienām BEIDZOT atzvanīja ar atvainošanos un anulēja abus pēdējos rēķinus un līgumsodu.

Varam rakstīt kolektīvo iesniegumu par Lattelecom krāpšanos, pielietojot AGRESĪVU mārketingu lai pievilinātu klientus, maldinot klientus, neturot dotos solījumus, dzenoties pēc peļņas par jebkuru cenu. Būs kriminālatbildība Lattelecom!
Nesaistieties ar Lattelecom. Ir Latvijā alternatīvas gan internetam, gan TV, protams, sarunām arī.
Sadarbosimies, neesam vienaldzīgi, mans mob 29104095, epasts [slēpt]@inbox.lv

Nezinu, kas uzņēmumam var būt sliktāks par neapmierinātu klientu, kurš aktīvi, ilgstoši un publiski izplata negatīvo pieredzi un aicina nesadarboties ar Lattelekom. Un tas viss dēļ Lattelekom darbinieku ALKATĪBAS saņemt liekus 11.89Ls. Cik salīdzinājumam Lattelekom iztērē reklāmās un sava satrunējušā tēla spodrināšanā? Turklāt jaunais televīzijā reklamētais Lattelekom inteneta un inteaktīvās TV piedāvājums ir 12.98/mēnesī bez ilgtarmiņa saistībām. Ja uz piedāvājuma saņemšanas brīdi es maksāju par Mājas komplektu ekonomiskais 11.89Ls/ mēnesī, tad Lattelekom inteneta un inteaktīvās TV piedāvājums 12.98/mēnesī ir TIKAI 1.10Ls/mēnesī vairāk. Tātad Lattelekom darbinieki alkatībā dzenas pēc apm. TRĪS latiem!!!
ir bijuši daži gadījumi, kad uzņēmumi ir kādas kļūdas dēļ snieguši nekvalitatīvu pakalpojumu vai produktu, bet vienmēr situāciju uzņēmuma pārstāvji ir NEKAVĒJOTIES izlabojuši, esmu saņēmis atvainošanos un kādu kompensāciju par neērtībām. Nekad vēl man nav nācies reizes REIZES DESMIT runāt un rakstīt e-pastus uzņēmuma pārstāvjiem, kuri vienmēr IETIEPĪGI turas pie savas iedomātās taisnības. Nekad vēl neesmu kādam uzņēmumam rakstijis oficiālu PRETENZIJAS vēstuli.
Turpinājumā Lattelecom pārstāvja pa e-pastu atsūtītais piedāvājums.

Pielikums
Lattelekom pārstāvja e-pasta vēstule ar piedāvājumu.

Sveicināti,
Priecājamies, ka Jūs ieinteresējis vērtīgais Lattelecom piedāvājums!
Šobrīd Jūs par Mājas komplektu ekonomiskais ar ātrumu līdz 2 Mbit/s, maksājat 11.89Ls/ mēnesī.
Mūsu piedāvājums ir pārslēgt pieslēgumu uz Mājas komplektu ar televīziju un kopā mēnesī maksāt 15.85 Ls/ mēn (kas ir par 3.96 Ls/ mēn. vairāk). Jūs iegūsiet interneta ātrumu līdz 10 Mbit/s, WiFi bezmaksas pieslēgumu (ko varēsiet izmantot ārpus mājas, vietās, kur pieejams Lattelecom WiFi pieslēgums).
Jums būs iespēja skatīties šobrīd modernāko televīziju Baltijā– Lattelecom Interaktīvo TV, kura nodrošina skatītājam virkni unikālu papildiespēju -TV arhīvu, TV ierakstus, iespēju atgriezties uz raidījuma sākumu, video nomu, valodu izvēli, TV programmu, iespēju izveidot savu kanālu sarakstu un citas funkcijas. Jūs iegūsiet 37 TV kanālus (pamata paka) + Visas 7as tematiskās pakas 3 mēn. bez maksas. Sīkāk par Interaktīvo TVhttp://www.lattelecom.lv/majai/TV/
Kā arī, piesakot Interaktīvo TV, saņemsiet papildus bonusu Interneta televīziju bez maksas.
Standartcena piedāvājumam 26.32 Ls/ mēn. (par 10.38 Ls/ mēn. izdevīgāk)
Šis ir īpašs kampaņas piedāvājums un ir spēkā slēdzot 24 mēnešu līgumu.
Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

!!!

A andrrim 04.09.2013

piekrītu

L Lana2013 11.08.2014

Ar ko Jums beidzas? Pilnīgi piekrītu, ka Lattelecom nekaunīgi maldinā ar savam "dāvanam", par kuriem pēc tam prasa apmaksāt rēķinus. Un esmu gatava cīnities par to, lai šo negodīgu komercpraksi izbeigt.