www.sudzibas.lv Tet Kauns un negods lattelecom'am!

AtrisinātaLattelecom - Kauns un negods lattelecom'am!

2018. Gada novembrī kompānija mainīja tarifus un piedāvāja arī mums. Mēs gribējām atteikties un izbeigt attiecības, jo plānojām 2019. Gada sākumā pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Darbinieks mums apgalvoja, ka tas nekas, jo līgumu var pārcelt arī uz citu adresi. Mēs piekritām. Pēc pārcelšanās izrādījās, ka šajā rīgas vietā viņi nevar nodrošināt savu pakalpojumu. Tagad lattelecom pieprasa mums maksāt soda naudu par līguma laušanu, taču vainīgi par attiecību izbeigšanu ir viņi paši. Tā vietā, lai segtu mums morālu kaitējumu, ka nevar tehniski nodrošināt savu pakalpojumu, viņi pieprasa mums maksāt soda naudu. Līgumā ir punkts3.3.3. , kurā teikts, ka viņi pie neatkarīgiem apstākļiem, vienu mēnesi iepriekš paziņojot var izbeigt līgumu. Bet acīm redzot, kādam ļoti gribas nopelnīt mūsu 140 eiro. Kauns un negods lattelecom'am!

29.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 29.03.2019

Sveicināti! Lūdzu, atsūtiet savu klienta numuru facebook diskusijā par šo pašu tematu - izpētīsim situāciju!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Pulmane 18.04.2019

Vienošanās tika panākta. Ne gluži tā, kā bijām domājuši, bet arī šāds risinājums ir saprotams un akceptējams.

P

Komentāri (5)

A Artūrs Dante 29.03.2019

Izvēlēties Lattelekom ka pakalpojumu sniedzēju ir tieši tas pats, kas balsot par Saskaņu, izmantot Rīgas namu pārvaldnieka pakalpojumus un ticēt, ka Godmanis ir svētais

Janis85 30.03.2019

Ha! Savienojaties ar mums caur facebook! A njepašļi vi bi naxuy? :D

A Apsis 30.03.2019

Vajag izvēlēties dzīvesvietu. Kur pieejamas visas komunikācijas. LTC nav vainīgs, ka izvēlējāties tādu dzīesvietu.

B Bijabuus 31.03.2019

Muļki ir tie kas izvēlas Lattelecom pakalpojumus.
Paši sev problēmas taisat.

Lucifer 31.03.2019

Es nesaprotu, kā var būt problēmas ar Lattelecom. Esmu 99,99% drošs, ka lielākā daļa šo problēmu rodās JŪSU pašu dēļ. Es maksāju par pakalpojumu, ko saņemu, un man nekad nav nekādu problēmu. Vel morālo kompensāciju grib! HAHA! JUMS vajadzētu maksāt LATTELECOMAM kompensāciju par to, ka ar tik lieliem... nākās katru dienu ņemties.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes