www.sudzibas.lv Tet Kaimiņš bojā man jāmaksā

Lattelecom - Kaimiņš bojā man jāmaksā

Vairāk ka pirms divam nedēļām kaimiņš izvedot no sava īpašuma kokus ar nenozāģētiem zariem pārrava Lattelecom kabeli kas iet uz manu māju, to konstatēju tikai pirms 1/5 nedēļas Par to paziņoju Lattelecom bojājumu info dienestam, norādot konkrētu vietu kur tas atrodas.Šodien saņēmu tefonisku atbildi ar variantiem vai bezkabeļu uztvērēji jeb par kabeļa atjaunošanu MAN jāmaksā 300 ls. Tākā negaisa laikā zibeņi danco ap manu māju tad no bezdvadnieka atteicos, jo ne vienmēr varēs novaktēt negaisu lai tajā brīdī uztvērēju atslēgt.
Jautāju kādēļ kaimiņam nesegt zaudējumus, sekoja atbilde ka nevarot jo nav noķerts pie rokas ka viņš izdarīja šo skādi. Gandrīz bija mājiens ka varbūt es kabeli parrāvu lai kaimiņu apmelotu.
Secinājums viens ja vēlies kabeli ver vaļā maku un maksā par citu grēkiem, VAI NAV ABSURDS?

Tādā situācijā var nonākt jebkurš namīpašnieks kuram uz māju iet Lattelecom kabelis.

Ko darīt ? Visdrīzāk pārdomāšu sadarbību ar Lattelecom ja tomēr viņi paliks pie principa -cits bojā tu maksā.

S smīkņa 19.06.2013

"Tākā negaisa laikā zibeņi danco ap manu māju tad no bezdvadnieka atteicos"
1) kāda starpība, zibens pa vadiem uzšaus vai pa antenu?
2) tādiem mērķiem ir zibens novedēji un zemējums

B Beisbolzzz 19.06.2013

tu labāk sūdzies par kaimiņu nevis Lattelecom, kādā sakarā viņiem tagad tas būtu jāsedz?

B bonis89 22.02.2014

tak parunā ar kaimiņu... ja viņš sūta nahuj, tad raksti zajavu policijā un daudz laimes!