www.sudzibas.lv Tet Jaunā Helio televīzija

Lattelecom - Jaunā Helio televīzija

Jaunā helio televīzija- vienkārši pietrūkst vārdu. tā arī meditēju pie televizora, jo nevaru pieslēgties. Varbūt neder mana pults, bet visu laiku tā darbojās-vai man pašai jāmin, kas par iemeslu?Mājas lapā nekas nav saprotams, pa telefonu sazvanīt nevar. Es taču par pakalpujumu maksāju. Bet nekādu info saņemt nevaru. Un ko darīt par mani vecākiem cilvēkiem, kas neorientējas tehnoloģijās un kam televīzija ir vienīgā izklaide?

T

J [email protected] 29.08.2018

Helio ir kaut kads sviests. Kurs gudrinieks to radijis, kurs apstiprinajis!? Neviens no manis aptaujatajiem nav apmierinats ar HELIO, tikai loti negativas emocijas dzirdu. Ta ari ir. Esmu ar datoru un uz TU, betbrinos par toto, ka cilvekiem patik salaist deli to, kas bija labs un vienkarsam cilvekam saprotams. Ka jau sudzibas minets, tad mammam un omammam tv labak nemaz neslegt ieksa. Ari musu gimene apsver iespeju mainit pakalpojuma sniedzeju.

M Māra 30.08.2018

Es arī labprāt atgrieztos ērtajā formātā, bet te jau neviens nevaicā, vai piekrīti... Kāds saņēma uzslavas par it kā ko jaunu, bet tas ir tālākais sviests uz cilvēku zombēšanu - kur tik ej, gandrīz visi blisinās viedtālruņos, planšetēs, datoros, nevienam vairs nav svarīga savstarpēja komunicēšana. Un Helio i-tv to tikai veicina, pat sīčiem savs atsevišķs konts, lai prom no vecāku acīm.
Lieki teikt, ka produkts izmests, nesagatavojot lietotājus - varēja taču vispirms izlaist paskaidrojumus, kā jauno piemērot vecajam (pultij, ieradumiem).
Vienu gan Lattelecom būs panācis - klientu skaits diezin vai pieaugs, domāju, viens otrs arī atkritīs.

V vilšanās 02.09.2018

Un iegaumējiet, ka 177 ir paaugstinātas maksas telefons!

A Argonauts 07.09.2018

Varu tikai pievienoties iepriekšējām sūdzībām.Lattelekom nomainīja labu platformu pret kaut kādu "sviestu".Esmu runājis ar pašiem Lattelekom darbiniekiem,kuri arī nesaprot šī "manevra" jēgu.TV pamatā skatās vidējās un vecākās paaudzes cilvēki,kuriem visi tie Helio "pribambasi" vajadzīgi kā zaķim stopsignāls.Un "back" poga vispār vairs nepilda savas funkcijas.Arī es apsveru iespēju pēc vairāk kā 10 gadu sadarbības pārtraukt savas attiecības ar Lattelekom. Tā turpināt Lattelekom!

L Lince 18.09.2018

Man nav saprast, kas tas par jauno Helio ir, jo no Lattelecom aizgāju pēc tās reizes kad norava signalu un pat neatvainojās. Pastāstat ar ko atšķiras jaunā no vecās sistēmas?

M Māra 09.10.2018

Es arī apsveru aiziet prom no Latteleco, tikai tad rodas jauna problēma - kuras firmas produktu ņemt, jo skaidrs, ka bet tv un interneta daudziem (arī man) tāpat neiztikt. Baidos no vilka bēgot lācim uzskriet.

A Adolf 26.10.2018

Helio TV ir absolūds sūds. Un vēl uzbāzīgs un prasts mārketings. Lattelecom! Varbūt pieņemiet darbā normālus, erudītus mārketinga cilvēkus, nevis bērnus? Kā tikko cita pakalpojumu kompānija piedāvās veco pārraižu skatīšanos, nekavējoties no Lattelecom atteikšos.