www.sudzibas.lv Tet Internets un televīzija

Lattelecom - Internets un televīzija

Solītais interneta ātrums ir ja nemaldos 5 mb/s bet man ir maximāli 1 mb/s un vēl tad ja izslēdzu abus internet televīzijas dekoderus!
Palaikam televīzija uzkaras citreiz internets ir tik lēns ka lai ieietu draugiem.lv es varu uzvārīt tēju uzsmērēt maizītes un kad atnākšu atpakaļ pie datora lapa būs tiko ielādējusies vai tad Lattelecom kā pakalpojuma sniedzējiem nau jāpilda norunas tieši tā kā ir solijuši
man lattelecom ir jau ilgāk kā puss otru gadu un ļīdzko beigsies līgums ņemšu ko ātrāku un ļētāku ar Vienīgi TV nebūs tik labi kanāli

L Lattelecom 18.01.2010

Sveiki!

Šādos gadījumos, kad ir apgrūtināta vai nav iespējama pakalpojuma lietošana, būtu jāzvana 177 operatoriem, kuri uzreiz varēs pārbaudīt, vai līnijā nav kāds bojājums un ja ir, sarunās meistaru.

E Emma 20.01.2010

Zvanīšana uz 177 jau nu gan nepalīdz- vismaz kad es zvanīju, nācās gaidīt apm. 30 min, līdz mani vispār savienos ar operatori, bet kad stāstīju savu problēmu, ka virszemes tv attēls ir švīkains, man tik teica, ka pārrestartēju dekoderi, pēc kā nekas nemainījās. Lattelecom netiek galā ar klientu apkalpošanu, tas ir fakts.

MacBeton 26.01.2010

Nu tad kapēc tu maksā par to netu? Paņem citu. Kur problēma? Un skaidri un gaiši ieraksti atteikšanās iemeslu. Lai tie montieri dabū rājienu. Varbūt to kabeli kas bija paredzēts tavai līnijai montieris ir pārdevis kādai interneta firmai un tev atstājis kādu vecu "skrutku".
Vai tad Saldū nav ne1 sakarīgs kadrs kas var to noskaidrot?
Kā arī MCK internets nav pieejams? Un tas otrs, viņu konkurents, kā bij nosaukums...
Ja ir tikai Lattelecums tad vienīgais variants ir pašam noīsināt līnijas garumu līdz centrālei un kabeli nomainīt pret jaunu. Ies ātrāk nekā sūdzēties. Un 2 dekoderi... paliec tak reāls!