www.sudzibas.lv Tet Interneta problēmas

Lattelecom - Interneta problēmas

Katru dienu ir problēmas atvērt kādu mājas lapu, vai tā būtu tvnet.lv, yahoo.com, hotmail.com, kpa.lv vai sudzibas.lv. pēc vairākām minūtēm lapa darbojas. Sūdzējos lattelecom - atbild pa telefonu, lai restartē rūteri - tad pazuda arī TV. :D Operatori nezin, ko runā. Kad 4h nav ne internets, ne TV, ierodas tehniķis un uz veco rūteri uzliek vēl vienu. Lattelecom apgalvo, ka neesot problēmas ar rūteri, jo uz viņa vecā datora viss strādājot.
Saku operatoram, tehniķim, ka lietojot mobilo internetu Tele2 man visas lapas bez izņēmuma strādā. Pieslēdzoties pie cita wi-fi - viss strādā. bet lattelecom turpina apgalvot, ka nav viņu problēma, esot datora vaina. Cik reizes varu teikt, ka, ja būtu datora vaina, tad arī pie cita operatora internets neietu.
Pirms gada, kad dzīvoju citā Rīgas rajonā, lattelecom internetam uz šī paša datora visas web lapas darbojās. Pārcēlos un ņēmu lattelecom līdzi, un re.. problēmas jau vairākus mēnešus, kas netiek risinātas.
Parasti nesūdzos, bet ja sāk runāt visādas muļķības un neuzņemas atbildību, tas jau kaitina.

U

H hute2 10.01.2015

Arī man, Ventspils novadā kādu pusgadu internets kā pa celmiem, pieslēdzu ātrāku, tas pats, tikai nauda vējā.Murgs.., datoru tikko nomainījām, tas pats.Rūterim lampinjas pa laikam izslēdzas, tad ieslēdzas, sviests.Patreiz domāju meklēt citu pakalpojumu sniedzēju, apnicis karot.

K ksusa 10.01.2015

Lattelecom biezi vien kaut kas uzkaras, man parasti palīdz vienkārši restartēt ruteri un tad viss uzreiz aiziet :) Bet jā ir čakars visu laiku slēgt ārā iekšā